حلول ماه ربیع الاول
1397/11/01 12:27:41
سرویس صحن
نوبخت حقیقی در تذکر شفاهی

پرداختن غیرفنی به مسئله مالیات پزشکان در صداوسیما منجر به سلب اعتماد مردم از جامعه پزشکی می شود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: صداوسیما گویی در بحث مالیات پزشکان که کاملا تخصصی است وارد شده و بررسی نادرست این موضوع در منظر عمومی ممکن است اعتماد مردم به جامعه پزشکی را مخدوش کند.
پرداختن غیرفنی به مسئله مالیات پزشکان در صداوسیما منجر به سلب اعتماد مردم از جامعه پزشکی می شود نماینده مردم تهران در مجلس گفت: صداوسیما گویی در بحث مالیات پزشکان که کاملا تخصصی است وارد شده و بررسی نادرست این موضوع در منظر عمومی ممکن است اعتماد مردم به جامعه پزشکی را مخدوش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100888687238.jpg پرداختن,غیرفنی,به,مسئله,مالیات,پزشکان,در,صداوسیما,منجر,به,سلب,اعتماد,مردم,از,جامعه,پزشکی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نوبخت حقیقی در نشست علنی امروز (دوشنبه یک بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر اقتصاد اظهار داشت:  این روزها بحث مالیات پزشکان نقل هر مجلس شده و صداوسیما گویی برنامه دیگری ندارد و به این بحث تخصصی می پردازد، بررسی نادرست این موضوع در منظر عمومی ممکن است اعتماد مردم به جامعه پزشکی را مخدوش کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس بیان کرد: همه مردم ایران ملزم به پرداخت مالیات هستند و همه اقشار باید مالیات بدهند و اگر کسی از پرداخت مالیات فرار کند، مجرم شناخته می شود.

وی افزود: هنگامی که موضوع فرار مالیاتی پزشکان مطرح شد، به جهت اینکه دولت بتواند از راه مناسبی مالیات را اخذ کند، تیمی معرفی شد تا این موضوع مالیات پزشکان را از طرف سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکی در فضای فنی و آرام دنبال کند.

نوبخت حقیقی ادامه داد: باید توجه داشت که در این اوضاع که همه چیز گران می شود، ویزیت پزشکان افزایش نیافته که این موضوع نجابت پزشکان را نشان می دهد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet