هدر اصلی
1397/11/01 12:49:45
سرویس صحن
کاظمی در تذکر شفاهی

داروخانه های طرف قرارداد تامین اجتماعی از ارائه خدمات به مردم ممانعت می کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خواستار پرداخت مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی شد تا این مراکز به مردم خدمات لازم را ارائه کند.
داروخانه های طرف قرارداد تامین اجتماعی از ارائه خدمات به مردم ممانعت می کنند عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خواستار پرداخت مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی شد تا این مراکز به مردم خدمات لازم را ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806100162913710.jpg داروخانه,های,طرف,قرارداد,تامین,اجتماعی,از,ارائه,خدمات,به,مردم,ممانعت,می,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد کاظمی در نشست علنی امروز (دوشنبه یک بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر تعاون گفت: داروخانه ها و مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی مطالبات خود را از این سازمان دریافت نکرده اند، از این رو نسبت به ارائه خدمات به افراد تحت پوشش سازمان که اکثراً بازنشستگان و طبقه محروم جامعه هستند، ممانعت می کنند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تدبیری اندیشیده شود تا مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی پرداخت شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: با توجه به حوادث ناگوار جاده ملایر انتظار می رود وزارت راه و شهرسازی در پیمان سپاری این پروژه برای 4 بانده شدن اقدام کند. همچنین قطعات دوم و سوم راه آهن ملایر و همدان در دستور اجرا قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet