اربعین حسینی
1397/11/02 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

طرح مجلس برای تغییر نحوه نظارت در انتخابات شوراها

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تدوین طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در پارلمان خبر داد.
طرح مجلس برای تغییر نحوه نظارت در انتخابات شوراها عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تدوین طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در پارلمان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106659036436.jpg طرح,مجلس,برای,تغییر,نحوه,نظارت,در,انتخابات,شوراها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمد محمودی شاه نشین ، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه پس از برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تاکنون چندین جلسه با وزارت کشور و دبیرخانه مرکزی این انتخابات برگزار کردیم، گفت: در این جلسات به دنبال شناسایی آسیب‌ها و خلاءها قانونی در روند برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم.

محمد محمودی شاه نشین

وی با اعلام اینکه مشکلات احصاء شده را اولویت‌بندی کرده‌ تا برای دوره بعدی انتخابات آنها را مرتفع کنیم، ادامه داد:9  اولویت مشخص شده که اولین آنها اصلاح قانون انتخابات شوراها است که در دو بخش اجرا و نظارت است.

نماینده مردم شهریار و شهرقدس در مجلس افزود: طبق جمع‌بندی درباره نحوه اجرا و نظارت در انتخابات شوراها مقرر شد هیئت‌ نظارت ملی در این انتخابات تشکیل شود و نمایندگان نقش کمتری در انتخابات شوراها داشته باشند.

به گزارش تسنیم عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اضافه کرد: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را که تشکیل این کمیته ملی در آن تعبیه شده نیز به هیئت‌رئیسه پارلمان تقدیم شده و در نوبت بررسی قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet