هدر موبایل
1397/11/02 10:02:43
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه خبرداد:

سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه/بررسی موانع ارتقاء مناسبات دوجانبه در دستورکار است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه خبر داد.
سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه/بررسی موانع ارتقاء مناسبات دوجانبه در دستورکار است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/45549.jpg سفر,هیات,پارلمانی,ایران,به,ترکیه/بررسی,موانع,ارتقاء,مناسبات,دوجانبه,در,دستورکار,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از سفر هیات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ترکیه از امروز سه شنبه (2 بهمن ماه) خبر داد و گفت: در این سفر هیات ایرانی با مسئولان مجلس و وزیر امور خارجه ترکیه دیدار و گفتگو خواهند کرد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین هیات ایرانی با فعالان اقتصادی کشورمان در ترکیه نیز دیدار می کند.

وی ادامه داد: تلاش خواهد شد موانع و مشکلات مرزی و بازگشایی مرزها، بررسی نقش پارلمان های دو کشور در راهبرد ارتقاء مناسبات دوجانبه بویژه مناسبات اقتصادی و تجاری در این سفر پیگیری شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقایان برزگر، نانواکناری و علوی از جمله اعضای هیات پارلمانی ایران در سفر به ترکیه هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet