هدر موبایل
1397/11/03 14:07:01
سرویس سیاسی
۴۰ سالگی انقلاب؛

تاثیرگذاری در معادلات منطقه‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به اینکه ایران امروزه در معادلات منطقه تاثیرگذار است، گفت: مردم ایران با انقلاب اسلامی خود برای دیگر آزادی خواهان دنیا الگو شدند.
تاثیرگذاری در معادلات منطقه‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به اینکه ایران امروزه در معادلات منطقه تاثیرگذار است، گفت: مردم ایران با انقلاب اسلامی خود برای دیگر آزادی خواهان دنیا الگو شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108496066279.jpg تاثیرگذاری,در,معادلات,منطقه‌ای,از,دستاوردهای,انقلاب,اسلامی,است Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای سیاسی کشورمان در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ایران طی چهل سال گذشته نشان داد که شعار "نه شرقی،نه غربی" پافشاری کرده و بر این اساس توانسته اهدافش را بدون وابستگی محقق کند.

ایران امروزه در معادلات منطقه تاثیرگذار است

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: امروزه ایران بر اساس رویه استقلال طبی که در پیش گرفته نشان داده که در معادلات منطقه نیز می تواند تاثیرگذار باشد که امری قابل تامل است.

شعار عدالت خواهی انقلاب اسلامی امروزه در افکار عمومی دنیا نقش بسته است

وی با اشاره به اینکه شعار عدالت خواهی انقلاب اسلامی امروزه در افکار عمومی دنیا نقش بسته است، ادامه داد: این مهم در حالیست که مقاومت در برابر ظلم و تحریم های یکجانبه از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است؛ باید یادآور شد که در بررسی انقلاب های یکصد سال اخیر می توان به وضوح مشاهده کرد که فقط ایران توانسته بر اهدافش پافشاری کند و چهل سالگی اش را جشن بگیرد.

مردم ایران با انقلاب اسلامی خود برای دیگر آزادی خواهان دنیا الگو شدند

این نماینده مردم در مجلس دهم  با بیان اینکه مردم ایران با انقلاب اسلامی خود برای دیگر آزادی خواهان دنیا الگو شدند، تصریح کرد: بر این اساس مشاهده می شود که محور مقاومت در منطقه شکل گرفته و این کشورها در مقابل زیاده خواهی های کشورهایی مانند آمریکا ایستادگی می کنند.

ایران تک قطبی گری آمریکا را به چالش کشیده است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران تک قطبی گری آمریکایی را به چالش کشیده است، خاطرنشان کرد: بنابراین می توان گفت که فراهم کردن زمینه افول قدرت آمریکا از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است و موجب شد این کشور در منطقه نتواند یکه تازی کند./

  • بیشتر بخوانید؛

استقلال سیاسی ایران حاصل عدم سرسپردگی به غرب است

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet