هدر اصلی
1397/11/02 15:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم نسب الباجی مطرح کرد:

واگذاری شرکت یا کارخانه‌ از استان خوزستان باید درون استانی صورت بگیرد

اگر قرار است شرکت یا کارخانه‌ای از استان خوزستان به بخش خصوصی واگذار شود، باید به بخش خصوصی درون استان واگذار شود و نمایندگان استان اجازه نخواهند داد تا سهام یک شرکت خوزستانی به خارج از استان منتقل شود.
واگذاری شرکت یا کارخانه‌ از استان خوزستان باید درون استانی صورت بگیرد اگر قرار است شرکت یا کارخانه‌ای از استان خوزستان به بخش خصوصی واگذار شود، باید به بخش خصوصی درون استان واگذار شود و نمایندگان استان اجازه نخواهند داد تا سهام یک شرکت خوزستانی به خارج از استان منتقل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102608449497.jpg واگذاری,شرکت,یا,کارخانه‌,از,استان,خوزستان,باید,درون,استانی,صورت,بگیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، جواد کاظم نسب الباجی در خصوص بحث واگذاری سهام شرکت فولاد اکسین به خارج از استان اظهار کرد: با رایزنی‌های انجام شده با وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان خصوصی سازی کشور بحث واگذاری سهام این شرکت به خارج از استان منتفی شد.

وی افزود: اگر قرار است شرکت یا کارخانه‌ای از استان خوزستان به بخش خصوصی واگذار شود، باید به بخش خصوصی درون استان واگذار شود و نمایندگان استان اجازه نخواهند داد تا سهام یک شرکت خوزستانی به خارج از استان منتقل شود.

نماینده اهواز در مجلس تصریح کرد: در زمینه واگذاری سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان به خارج از استان در جلساتی با وزیر کار موضوع را با همراهی نمایندگان استان پیگیری کردیم تا این اتفاق رخ ندهد زیرا برنامه وزارت کار بر این است تا کارخانه‌ها را به بخش خصوصی واگذار کند.

الباجی ادامه داد: واگذاری صنایع و شرکت‌ها به بخش خصوصی باید به صورت منطقی و حساب‌شده انجام بگیرد تا شاهد اتفاقاتی که در بحث واگذاری گروه ملی فولاد به بخش خصوصی بودیم، نباشیم.

وی گفت: خوشبختانه با همراهی که آقای شریعتمداری -وزیر کار- با نمایندگان اهواز داشت، بحث واگذاری سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان به خارج از استان منتفی شد و قرار است تا سهام این شرکت به یک شرکت خوزستانی که به احتمال فراوان شرکت فولاد خوزستان است، واگذار شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف نمایندگان اهواز آن است تا فاز دوم کارخانه فولاد اکسین فعال شود، عنوان کرد: با فعال شدن فاز دوم زمینه برای اشتغال جوانان در خوزستان فراهم می‌شود و همچنین شرایط بسیار خوبی را برای توسعه کارخانه و استان رقم می‌زند.

به گزارش ایسنا وی با بیان اینکه اکنون کارخانه فولاد اکسین خوزستان با معضل نبود مدیرعامل مواجه است، خاطرنشان کرد: رایزنی‌های انجام گرفته است تا یک مدیرعامل توانمند سکان هدایت این کارخانه را به عهده بگیرد و پس از آن بتوان شرایط را برای توسعه کارخانه و واگذاری آن به بخش خصوصی فراهم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet