هدر موبایل
1397/11/02 13:04:53
سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تشریح کرد:

رکورد شکایت‌ها به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از کجا و چه کسانی است

بهرام پارسایی وضعیت شکایت‌های ارسالی به کمیسیون اصل نود را تشریح کرد.
رکورد شکایت‌ها به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از کجا و چه کسانی است بهرام پارسایی وضعیت شکایت‌های ارسالی به کمیسیون اصل نود را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43573.jpg رکورد,شکایت‌ها,به,کمیسیون,اصل,۹۰,مجلس,از,کجا,و,چه,کسانی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  بهرام پارسایی با بیان اینکه بیشترین شکایت در کمیسیون اصل 90 درباره خودروسازان است، گفت: اکثر این شکایت‌ها برای عدم  تعهد خودروسازان به مشتریان است.

بهرام پارسایی

وی با بیان اینکه قرار است کمیته‌ای از سوی مجلس و دولت موضوع شکایت‌های که انجام شده را بررسی کند، ادامه داد: دو شرکت خودرو‌سازی سایپا و ایران‌خودرو حدود 300 هزار خودرو پیش‌فروش کرده اما تحویل ندادند که باید این موضوع تعیین تکلیف شود.

نماینده شیراز در مجلس ضمن انتقاد  از افزایش بی‌رویه قیمت خودرو در چند وقت اخیر، افزود: افزایش قیمت خودروها باید با نظارت و استدلال انجام شود.

به گزارش تسنیم سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس  با اشاره به تصویب کلیات طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو اظهار داشت: ایجاد فضای رقابتی، تشویق به تولید خودروهای کم مصرف به منظور کاهش آلودگی هوا، پاسخگو بودن خودروساز در برابر تعهداتش به مصرف کننده از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet