هدر اصلی
1397/11/05 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
محمودزاده خبرداد:

واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی زیر ذره بین تحقیق و تفحص مجلس

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی از طرح تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی و شیوه استخدام ناظرین کشاورزی خبر داد و گفت: این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و به زودی در صحن علنی مطرح می‌شود.
واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی زیر ذره بین تحقیق و تفحص مجلس نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی از طرح تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی و شیوه استخدام ناظرین کشاورزی خبر داد و گفت: این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و به زودی در صحن علنی مطرح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108220137092.jpg واردات,محصولات,کشاورزی,و,دامی,با,ارز,دولتی,زیر,ذره,بین,تحقیق,و,تفحص,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی از طرح تحقیق  و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی و شیوه استخدام ناظرین کشاورزی خبر داد و گفت: این طرح  از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و به زودی در صحن علنی مطرح می‌شود.

وی ضمن تشریح محور‌های تفحص اظهار داشت: نحوه واردات محصولات کشاورزی و دامی با ارز دولتی، عملکرد نامناسب در تنظیم بازار محصولات کشاورزی و دامی و همچنین تخلف در استخدام ناظران کشاورزی از جمله محور‌های این تفحص است.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه طبق قانون، وزارت جهادکشاورزی باید 10 هزار نفر از کسانی که 30 ماه سابقه ناظر کشاورزی دارند را استخدام کند، اضافه کرد: در این زمینه تخلف صورت گرفته است. وزارت جهاد کشاورزی برخلاف قانون عمل کرده  و کسانی که در این زمینه بی‌تجربه بودند و یا سابقه ناظر کشاورزی نداشتند را استخدام کرده‌ است.

به گزارش ایسنا محمودزاده تصریح کرد: به جای افراد باسابقه دوستان و آشنایان مسئولان وزارتخانه، استخدام شدند؛ یعنی کسانی که حقشان نبوده استخدام شدند  و حدود 2 هزار نفر از کسانی که سابقه طولانی ناظر کشاورزی داشتند، کنار گذاشته شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet