هدر موبایل
1397/11/05 13:06:00
سرویس سیاسی
کولیوند با تاکید بر انجام فعالیت های انتخاباتی در قالب احزاب؛

فعالیت‌های زودهنگام تمام امور را به هم می‌ریزد

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، معتقد است: احزاب با فعالیت‌های به هنگام می‌توانند انتخابات را مدیریت کنند، فعالیت‌های زودهنگام تمام امور را به هم می‌ریزد.
فعالیت‌های زودهنگام تمام امور را به هم می‌ریزد رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، معتقد است: احزاب با فعالیت‌های به هنگام می‌توانند انتخابات را مدیریت کنند، فعالیت‌های زودهنگام تمام امور را به هم می‌ریزد. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg فعالیت‌های,زودهنگام,تمام,امور,را,به,هم,می‌ریزد Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با انتقاد از فعالیت انتخاباتی برخی از گروه‌های سیاسی برای انتخابات سال آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس روال گذشته نامزدها، گروه‌ها، جناح‌های سیاسی و غیره از یک سال قبل انتخابات پیگیری‌های لازم برای ورود به انتخابات را انجام می‌دهند تا به لحاظ زمانی پیشگام شوند.

احزاب باید فعالیت‌های انتخاباتی را مدیریت کنند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بر اساس قانون و به شکل سیستماتیک این شیوه درست نیست، احزاب، گروه‌ها و جمعیت‌ها باید وظایف خود در حوزه انتخابات را عملیاتی کنند، در این صورت نظم و نسق خاصی به این رویه‌ها داده می‌شود.

وی افزود: احزاب با فعالیت‌های به هنگام خود می‌توانند انتخابات را مدیریت کنند، این فعالیت‌های به هنگام از درهم ریختگی در کشور جلوگیری می‌کند. مدیران برای حضور در انتخابات مجلس باید از شش ماه قبل یعنی از خرداد 98 استعفا دهند لذا فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی تمام امور را به هم می‌ریزد.

ساماندهی فعالیت‌های انتخاباتی با تعیین تکلیف طرح استانی شدن

کولیوند معتقد است: در طرح استانی شدن انتخابات و لایحه جامع انتخابات به موضوعاتی چون تبلیغات انتخاباتی و فعالیت نامزدها پرداخته شده است لذا به موجب اصلاح قانون قطعا به ساماندهی فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغات نامزدها منجر خواهد شد.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این طرح و لایحه در بسته‌های مجزا به تبلیغات، مباحث مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی پرداخته شده است، بنابراین بهتر است احزاب ورود جدیتری داشته باشند تا از فعالیت‌های نابه هنگام تبلیغاتی جلوگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet