هدر اصلی
1397/11/02 17:53:15
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

اجلاس ورشو؛ دودوزه بازی لهستان برای ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور لهستان برای اجلاس ورشو دودوزه بازی می کنند.
اجلاس ورشو؛ دودوزه بازی لهستان برای ایران عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور لهستان برای اجلاس ورشو دودوزه بازی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100286086274.jpg اجلاس,ورشو؛,دودوزه,بازی,لهستان,برای,ایران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با بیان اینکه مسئولان کشور لهستان برای اجلاس ورشو دودوزه بازی می کنند، گفت: لهستان در برخورد با ایران و اروپا عملکرد متفاوتی دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: لهستان بداند جمهوری اسلامی ایران اقدام علیه خود را برنمی تابد و مقابله به مثل می کند.

وی با اشاره به دستگیری مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی اظهار کرد: کشور آمریکا بداند نحوه برخوردش با ادعای حقوق بشری سازگار نیست.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بعضی از خبرها مبنی بر استعفای معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ، خاطرنشان کرد: متاسفانه قیمت کاغذ مطبوعات به شدت افزایش پیدا کرده و اکثر اهالی مطبوعات در این زمینه با مشکل روبه رو هستند، دولت باید برای حل این مسئله فکری کند.

کواکبیان تاکید کرد: قیمت تولیدات داخل و به ویژه گوشت به نظارت دولت نیاز دارد، مردم از طریق پیامک مشکلات خود را مطرح می کنند؛ مردم شب عید با قیمت های موجود چگونه کنار بیایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet