انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/02 17:32:57
سرویس صحن
عبداللهی در تذکر شفاهی:

بانک ها توجهی به مصوبه هیات وزیران نمی کنند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس تاکید کرد: با وجود آنکه هیات وزیران برای تامین خسارت زلزله ارسباران مصوبه ای داشته است بانک ها به این مصوبه توجهی نمی کنند.
بانک ها توجهی به مصوبه هیات وزیران نمی کنند نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس تاکید کرد: با وجود آنکه هیات وزیران برای تامین خسارت زلزله ارسباران مصوبه ای داشته است بانک ها به این مصوبه توجهی نمی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708103860976675.jpg بانک,ها,توجهی,به,مصوبه,هیات,وزیران,نمی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در جلسه هیات وزیران مصوبه ای برای تامین خسارت زلزله ارسباران در نظر گرفته شد و جدول اعتباراتی نیز لحاظ شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه تا این تاریخ بانک مسکن و کشاورزی ترتیب اثری برای عملیاتی شدن مصوبه هیات وزیران ندادند، بسیار نگران کننده است که این مصوبه در سیما زیرنویس شود اما بانک ها زیر بار اجرای آن نروند چرا که این کار باعث ایجاد عدم اعتماد در بین مردم می شود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات سازمان برنامه و بودجه، اظهار داشت: آقای نوبخت 2 بار در این زمینه اظهاراتی داشتند و به بانک مرکزی نامه نوشتند که تخصیص چنین اعتباراتی از سوی بانک ها در قانون بودجه پیش بینی شده است بنابراین باید بانک ها هرچه زودتر نسبت به کمک به مردم زلزله زده ارسباران اقدام کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراها، گفت: مردم نه از بانک ها می توانند وام بگیرند و نه از عهده بازپرداخت وام هایی که قبلا گرفته اند برمی آیند حتی شاهد هستیم یارانه آن ها قطع شده است و کسی به مصوبه دولت اهمیت نمی دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet