هدر اصلی
1397/11/02 17:45:37
سرویس صحن
صباغیان در تذکر شفاهی:

ولنگاری در قیمت کالاها موج می زند

نماینده مردم بافق در مجلس با  انتقاد از گرانی های موجود گفت: قیمت ها کمر مردم را شکسته است، ولنگاری در قیمت کالاها موج می زند.
ولنگاری در قیمت کالاها موج می زند نماینده مردم بافق در مجلس با  انتقاد از گرانی های موجود گفت: قیمت ها کمر مردم را شکسته است، ولنگاری در قیمت کالاها موج می زند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103332055208.jpg ولنگاری,در,قیمت,کالاها,موج,می,زند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد از گرانی های موجود گفت: قیمت ها کمر مردم را شکسته است، چرا که قیمت برخی کالاها افزایش 100 تا 200 درصدی داشته؛ ولنگاری در قیمت کالاها موج می زند و مردم تحت فشار هستند.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی افزود: قیمت ها افزایش پیدا می کند در حالی که هیچ فرد و نهادی پاسخگو نیست، تقاضا می کنم هفته آینده جلسه غیرعلنی برای رسیدگی به این موضوع برگزار شود.

وی اظهار کرد: مجلس قانون استمهال وام های کشاورزی را تصویب کرد، اما اجرایی نشد. به همین دلیل نسبت به مجلس بدبینی به وجود آمد. مجلس قانون تصویب می کند و دولت به دنبال اجرای آن است، اما بانک ها مردم را سرکار می گذارند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راه یزد-بافق شاهد تصادفات بسیار است، از آنجا که پیمانکار طلبکار است 300 متر این جاده را گروگان گرفته و عملیات عمرانی را رها کرده است؛ باید وزیر راه و شهرسازی به موضوع رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet