هدر اصلی
1397/11/02 18:32:30
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی

استمهال وام های کشاورزان اجرایی نمی شود

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشاورزان نانی برای خوردن ندارند، گفت: استمهال وام های کشاورزان اجرایی نمی شود.
استمهال وام های کشاورزان اجرایی نمی شود نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشاورزان نانی برای خوردن ندارند، گفت: استمهال وام های کشاورزان اجرایی نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201809106841733860.jpg استمهال,وام,های,کشاورزان,اجرایی,نمی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس گفت: استمهال وام کشاورزان در مجلس تصویب شد و شورای نگهبان آن را تایید کرد، حتی زمانی که دولت آیین نامه ای برای آن نوشت، مجلس مجدداً استفساریه داد تا زمان استمهال وام کشاورزان تا پایان سال 97 افزایش پیدا کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشاورزان استان اصفهان و مناطقی که دچار خشکسالی شده اند، حدود 10 سال است محصولی کشت نکرده اند، افزود: مجلس قانونگذاری را از 3 روز در هفته به 4 روز افزایش داد، این درحالی است که قوانین تصویب شده اجرایی نمی شود، افزایش تعداد جلسات چه کارایی دارد؟

وی اظهار کرد: کشاورزان نانی برای خوردن ندارند، حتی زمانی که محصولی کشت کنند، نمی توانند آن را به فروش برسانند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خطاب به پزشکیان نایب رئیس مجلس گفت: به موضوع استمهال وام های کشاورزان ورود کنید تا مشخص شود چرا اجرایی نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet