هدر موبایل
1397/11/01 12:19:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی؛

شش پزشک متخصص در بیمارستان کارون گتوند مستقر شدند

پیرو توافق دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان با نماینده مردم شوشتر و گتوند در سفر به این شهرستانبرای تامین نیروی درمانی و تجهیز بیمارستان گتوند، شش پزشک متخصص در بیمارستان کارون مستقر شدند
شش پزشک متخصص در بیمارستان کارون گتوند مستقر شدند پیرو توافق دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان با نماینده مردم شوشتر و گتوند در سفر به این شهرستانبرای تامین نیروی درمانی و تجهیز بیمارستان گتوند، شش پزشک متخصص در بیمارستان کارون مستقر شدند https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg شش,پزشک,متخصص,در,بیمارستان,کارون,گتوند,مستقر,شدند Icana

به گزارش خانه ملت، رئیس شبکه بهداشت و درمان گتوند گفت: استقرار متخصص در بخش های مختلف بیمارستان 32 تختخوابی کارون گتوند از مطالبات مردم این شهرستان بود که خوشبختانه با استقرار 6 متخصص این مطالبه محقق شد.

هومن کلانتر افزود: طی آخرین سفر وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان گتوند، مصوبه ای مبنی بر ویژه شدن این شهرستان تصویب شد.

 وی اضافه کرد: با حمایت و پیگیری های مستمر رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی مقرر شد پزشکان متخصص در 6 رشته داخلی، جراحی، زنان، اطفال، بیهوشی و طب اورژانسی در شهرستان گتوند مستقر شوند.

وی ادامه داد: این پزشکان متخصص بصورت 12 ساعت فعال در اورژانس حضور دارند و 12 ساعت دیگر نیز به صورت آنکال هستند و در شرایط اورژانسی حضور پیدا می کنند.

کلانتری با اشاره به انجام نخستین عمل سزارین اورژانسی در روزهای گذشته در گتوند گفت: با توجه به حضور پزشکان متخصص مربوطه و وجود ظرفیت در شهرستان گتوند، جهش چشمگیری از لحاظ تعداد بیماران بستری و تعداد عمل انجام شده طی سه هفته اخیر در بیمارستان 32 تختخوابی کارون انجام شده است.

 وی افزود: مستقر و ساکن شدن این پزشکان متخصص در بیمارستان 32 تختخوابی کارون شهرستان گتوند یکی از مطالبات مردم این شهرستان بود که رفع این مشکل رضایتمندی شهروندان و روستائیان را به دنبال داشته است.

توافق با وزیر بهداشت برای احداث ۱۰ پروژه مهم درمانی در گتوند و کلنگ زنی و پیگیری احداث آنها ، نوسازی ناوگان بیماربر مرکز فوریت های پزشکی گتوند باتحویل آمبولانس های پیشرفته و مجهز و تکمیل، تجهیز و تامین نیروی انسانی بیمارستان کارون بخشی از اقدامات سهراب گیلانی برای ارتقاء چرخه درمانی گتوند می باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet