هدر موبایل
1397/10/30 12:21:00
سرویس استان ها

بازدید سهراب گیلانی و معاون وزیر صمت از شرکت پرشین کلر شوشتر

سهراب گیلانی در بازدید از روند احداث شرکت پرشین کلر شوشتر که به همراه معاون وزیر صمت انجام شد بر رفع موانع سرمایه گزاری تاکید نمود
بازدید سهراب گیلانی و معاون وزیر صمت از شرکت پرشین کلر شوشتر سهراب گیلانی در بازدید از روند احداث شرکت پرشین کلر شوشتر که به همراه معاون وزیر صمت انجام شد بر رفع موانع سرمایه گزاری تاکید نمود https://cdn.icana.ir/d/019/201901103587777037.jpg بازدید,سهراب,گیلانی,و,معاون,وزیر,صمت,از,شرکت,پرشین,کلر,شوشتر Icana

به گزارش خانه ملت، مهندس صفایی پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به شوشتر که به دعوت نماینده مردم انجام شد، از روند احداث شرکت پرشین کیمیا کلر بازدید کرد. 

 در این برنامه که با حضور مدیرکل صمت خوزستان ، فرماندار و سایر مسئولین انجام گرفت، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع بزرگ صنعتی، موانع پیش رو مورد ارزیابی قرار گرفت و هماهنگی هایی جهت رفع مشکلات از سوی معاون وزیر انجام شد. 

 شرکت پرشین کلر که با حمایت سهراب گیلانی و به همت سرمایه گذار بخش خصوصی و در سه فاز در حال احداث  باشد، با ایجاد اشتغال برای صدها نفر از جوانان بومی منطقه، نقشی موثر در کاهش نرخ بیکاری خواهد داشت. 

 شایان ذکر است آئین کلنگ زنی فاز دوم این شرکت، اسفندماه سال ۹۶ با حضور نماینده مردم، استاندار، مدیر کل صنعت معدن استان، فرماندار و دیگر مسئولین در محل شهرک صنعتی شوشتر برگزار شد و رفع موانع اجرای فاز اول این شرکت نیز پیش از آن در برنامه های متعدد مورد پیگیری قرار گرفت.
 
 فاز دوم این واحد تولیدی که با مساحت 30 هزار متر مربع احداث می شود، تولید سالیانه 15000تن کلسیم کلراید را در دستور کار دارد.

 سهراب گیلانی پیش از این رایزنی گسترده ای با استاندار و دیگر مسئولین برای رفع موانع موجود در راه توسعه این شرکت داشت و توانست با دعوت از مدیرکل صمت خوزستان،  مدیران عامل برق منطقه ای و توزیع برق خوزستان و معاونین صنعت و معدن استان موانع بزرگ فعالیت این شرکت را بر طرف نماید. 

هزینه تأمین برق شرکت 8 میلیارد تومان مشخص شده بود که با رایزنی انجام شده ، تخفیف 6 میلیاردی از سوی استاندار انجام شد و مابقی آن به سه قسط تقسیط و ارزش افزوده آن بخشوده شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet