هدر موبایل
1397/11/03 09:12:00
سرویس استان ها
با حضور سهراب گیلانی انجام شد؛

رونمایی از نقشه مجموعه بزرگ سوارکاری شوشتر

نقشه مجموعه بزرگ سوارکاری شوشتر با حضور نماینده مردم شوشتر و گتوند و جمعی از اسب داران خوزستان رونمایی شد
رونمایی از نقشه مجموعه بزرگ سوارکاری شوشتر نقشه مجموعه بزرگ سوارکاری شوشتر با حضور نماینده مردم شوشتر و گتوند و جمعی از اسب داران خوزستان رونمایی شد https://cdn.icana.ir/d/019/201901100345472344.jpg رونمایی,از,نقشه,مجموعه,بزرگ,سوارکاری,شوشتر Icana

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم شوشتر و گتوند در نشست صمیمانه با جمعی از اسب داران شوشتر با اهداء لوح تقدیر ضمن تشکر از برگزار کنندگان جشنواره زیبایی اسب اصیل عرب، از نقشه مجموعه سوارکاری این شهرستان رونمایی کرد.

رئیس هیئت سوارکاری شوشتر نیز در این نشست تندیس جشنواره زیبایی اسب اصیل عرب را به رسم یادبود و تشکر از حمایت های سهراب گیلانی و رئیس اداره ورزش و جوانان تقدیم ایشان نمود.

آقایان صالحه، ایوبی، کوچکی، خادم، سعدی، حیدری نژاد، محمدعلی زاده، صراف، پویا، نوذری، پورمومن، حنایی، سقازاده، یوسفی، محمدی، پور سراج،باغبان زاده، انصاری، دلفی، چراغی، مهدی آبادی، حیال، محمدی و دیگر عزیزان در این برنامه مورد تجلیل سهراب گیلانی قرار گرفتند.

 شایان ذکر است پیش از این با همت سهراب گیلانی و مساعدت اداره راه و شهرسازی ، 38 هکتار زمین برای احداث این مجموعه به هیئت سوارکاری شوشتر تحویل داده شده بود.

 نماینده مردم شوشتر و گتوند سال گذشته در جمع سوارکاران و پرورش دهندگان اسب از احداث این مجتمع خبر داده بود.

 آموزش سوارکاری به علاقمندان در کنار پرورش و نگهداری اسب، از اهداف احداث این مجتمع می باشد و بهره برداری از آن شرایطی مناسب برای برگزاری فستیوال های ملی و بین المللی فراهم می کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet