هدر موبایل
1397/11/03 11:25:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی انجام می شود؛

احداث 2 کتابخانه عمومی در شهرستان شوشتر

در سفر مدیر نهاد کتابخانه های عمومی استان خوزستان به شهرستان شوشتر تامین اعتبار و اجرای پروژه های تخریب و بازسازی کتابخانه حکیم وفایی شوشتر و احداث کتابخانه عمومی شهر شرافت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
احداث 2 کتابخانه عمومی در شهرستان شوشتر در سفر مدیر نهاد کتابخانه های عمومی استان خوزستان به شهرستان شوشتر تامین اعتبار و اجرای پروژه های تخریب و بازسازی کتابخانه حکیم وفایی شوشتر و احداث کتابخانه عمومی شهر شرافت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100235351484.jpg احداث,2,کتابخانه,عمومی,در,شهرستان,شوشتر Icana

به گزارش خانه ملت، در جلسه شورای کتابخانه های عمومی شوشتر که با حضور سهراب گیلانی برگزار شد، تامین اعتبار و اجرای پروژه های بازسازی کتابخانه حکیم وفایی شوشتر و احداث کتابخانه عمومی شهر شرافت مورد بررسی قرار گرفت. 

با پیگیری های نماینده مردم شوشتر و گتوند و رایزنی های ایشان با سازمان برنامه و بودجه و نهادکتابخانه های عمومی کشور اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال برای احداث کتابخانه حکیم وفایی و ۷ میلیارد ریال برای کتابخانه شهر شرافت اختصاص یافته است.

 شایان ذکر است پس از این جلسه با حضور جمعی از مسئولین و کتابداران، عملیات تخریب ساختمان فرسوده کتابخانه حکیم وفایی آغاز شد؛ عملیات احداث این مرکز فرهنگی که یکی از پروژه های دویست گانه سهراب گیلانی است به زودی آغاز خواهد شد.

با رایزنی های سهراب گیلانی با سازمان برنامه و بودجه اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال برای احداث این کتابخانه اختصاص یافته است.  

این کتابخانه با نمایی زیبا و سنتی در 4طبقه احداث می شود و با زیربنای ۴۵۰ متر مربع شامل ؛ مخزن، بخش کودک، بخش مرجع، بخش نابینایان و دوسالن جهت مطالعه آقایان و خانم ها خواهد بود. 

 مالکیت زمین کتابخانه که پیش از این متعلق به شهرداری بود در سال ۹۴ و با همراهی شورای شهر وقت به نهاد کتابخانه های عمومی شوشتر منتقل شد.

این برنامه با حضور فرماندار و شهردار شوشتر، رئیس شورای اسلامی شهرستان، روسای ادارات آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی  اعضای نهاد نماینده و جمعی از کتابداران عزیز انجام شد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet