هدر اصلی
1397/11/09 00:32:00
سرویس اقتصادی
بدری:

تحویل یک میلیون و 986 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان/مشارکت چهار دولت در اجرای پروژه

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تاکنون یک میلیون و ۹۸۶ هزار واحد تحویل متقاضیان مسکن مهر شده و حدود ۲۱۵ هزار واحد هم در مراحل مختلف عملیاتی قرار دارد که بیشتر این واحدها در شهرهای جدید است.
تحویل یک میلیون و 986 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان/مشارکت چهار دولت در اجرای پروژه سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تاکنون یک میلیون و 986 هزار واحد تحویل متقاضیان مسکن مهر شده و حدود 215 هزار واحد هم در مراحل مختلف عملیاتی قرار دارد که بیشتر این واحدها در شهرهای جدید است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100109364104.jpg تحویل,یک,میلیون,و,986,هزار,واحد,مسکن,مهر,به,متقاضیان/مشارکت,چهار,دولت,در,اجرای,پروژه Icana

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند اجرای پروژه مسکن مهر در کشور، گفت: اخیرا کمیسیون عمران مجلس، طرح تحقیق و تفحص از مسکن مهر را بررسی کرده و این مسئله یکی از دستور کارهای اصلی این کمیسیون در هفته های پیش روی خواهد بود.

مسکن مهر

پروژه مسکن مهر در مراحل پایانی/ مشارکت چهار دولت در اجرای پروژه

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای پروژه مسکن مهر در دولت های نهم و دهم آغاز شد و سپس در دولت های یازدهم و دوازهم تداوم یافت و در شرایط کنونی آخرین مراحل اجرای پروژه را پشت سر می گذاریم.

ساخت دو میلیون و 201 هزار واحد مسکن مهر در کشور عملیاتی شده است

بر اساس آمارها، دو میلیون و 201 هزار واحد مسکن مهر در کشور در چهار قالب خودمالکی، بافت فرسوده، قراردادهای سه جانبه و ساخت تعاونی های مسکن عملیاتی شده است

وی گفت: بر اساس آمارها، دو میلیون و 201 هزار واحد مسکن مهر در کشور در چهار قالب خودمالکی، بافت فرسوده، قراردادهای سه جانبه و ساخت تعاونی های مسکن عملیاتی شده است.

تحویل یک میلیون و 986 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان/215 هزار واحد باقی مانده است

بدری ادامه داد: از این میزان واحد مسکن مهر در کشور، تاکنون یک میلیون و 986 هزار واحد تحویل متقاضیان شده  و حدود 215 هزار واحد هم در مراحل مختلف عملیاتی قرار دارد که بیشتر این واحدها در شهرهای جدید است.

تکمیل و تحویل یک میلیون و 504 هزار واحد توسط دولت یازدهم

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: بر اساس گزارش های وزارت راه و شهرسازی، در دولت یازدهم و دوازدهم حدود یک میلیون و 504 هزار واحد تکمیل و تحویل داده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: پروژه مسکن مهر یکی از اولویت های اصلی وزارت راه و شهرسازی و حوزه عمران کشور است که دولت و مجلس باید در سال آینده برنامه ریزی مناسبی را در این حوزه به ویژه تخصیص اعتبارات صورت دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet