هدر موبایل
1397/11/05 15:09:12
سرویس اقتصادی
رحمانی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

نگرانی درباره عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی توجه به تولید داخلی اولویت است و نگرانی در خصوص عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد.
نگرانی درباره عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی توجه به تولید داخلی اولویت است و نگرانی در خصوص عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201812103123324551.jpg نگرانی,درباره,عمل,به,تعهدات,خودروسازان,وجود,ندارد Icana

رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیر تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو در کاهش التهاب بازار این کالا، گفت: این طرح شامل نکات خوبی است و حتی برخی از مواد آن از برنامه‌های بلندمدت وزارت صمت است اما باید به این نکته نیز توجه شود که این طرح ناظر بر اصلاح ساختار است و برای نتیجه بخش بودن به زمان نیاز دارد.

طرح ساماندهی خودرو ناظر بر تعهدات جدید نیست

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: طرح ساماندهی خودرو ناظر بر تعهدات جدید نیست بلکه به دنبال اصلاح کل صنعت خودروسازی و قطعه سازی داخلی است.

خودروسازی مانند تمامی صنایع به مراقبت نیاز دارد این صنعت مشکلاتی مانند تامین ارز، جابه جایی ارز، تامین مواد اولیه دارد 

خودروسازی مانند باقی صنایع نیاز به مراقبت دارد

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی توجه به تولید داخلی اولویت است و نگرانی درخصوص عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد.

وزیر کابینه دوازدهم در پاسخ به اینکه در برخی خبرها آمده خودروسازی در کشور نفس‌های آخر خود را می‌کشد، پاسخ داد: این خبر را تائید نمی‌کنم؛ اما خودروسازی مانند تمامی صنایع به مراقبت نیاز دارد این صنعت مشکلاتی مانند تامین ارز، جابه جایی ارز، تامین مواد اولیه و...دارد و نیاز است همگی از این صنعت حمایت کنند.

گفت و گو از فاطمه ضرغامی

پایان‌پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet