هدر موبایل
1397/11/05 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

کیفیت و کمیت تولید خودرو داخلی به روایت رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس

عزیز اکبریان به وضعیت خودروسازی کشور اشاره کرد و گفت : اگرچه ما تا سال گذشته در بحث کیفیت خودروها با مشکل مواجه بودیم اما در تیراژ و تعداد تولید مشکلی وجود نداشتیم و با پایین آمدن تولید، مشکلات فعلی به وجود آمده است اما تلاش ما بر این بوده که از ایجاد بحران در این صنعت جلوگیری کنیم.
کیفیت و کمیت تولید خودرو داخلی به روایت رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس عزیز اکبریان به وضعیت خودروسازی کشور اشاره کرد و گفت : اگرچه ما تا سال گذشته در بحث کیفیت خودروها با مشکل مواجه بودیم اما در تیراژ و تعداد تولید مشکلی وجود نداشتیم و با پایین آمدن تولید، مشکلات فعلی به وجود آمده است اما تلاش ما بر این بوده که از ایجاد بحران در این صنعت جلوگیری کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107543640379.jpg کیفیت,و,کمیت,تولید,خودرو,داخلی,به,روایت,رییس,کمیسیون,صنایع,و,معادن,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به افزایش قیمت خودرو در چند روز گذشته، گفت: کمیسیون صنایع در حال رایزنی با دولت برای تعیین تکلیف وضعیت قیمت و نحوه تحویل خودروهای پیش فروش شده از سوی خودروسازان است.

وی ادامه داد:تاکنون جلسات متعددی با وزیر صنعت و معدن و تجارت و مسئولان خودروسازی سایپا و ایران خودرو درباره این موضوع داشته‌ایم و امیدواریم در روزهای آینده به جمع‌بندی مناسبی که به نفع مردم باشد برسیم.

نماینده مردم کرج در مجلس تصریح کرد:دولت نیز باید بحث نظارت خود بر خودروسازی‌ها را افزایش دهد تا آنها نیز هم خودروهای با کیفیت و هم خودروهای مقرون به صرفه و با قیمت مناسب به مردم ارائه کنند.

عزیز اکبریان

 

به گزارش تسنیم رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به وضعیت خودروسازی کشور اشاره کرد و با بیان این‌که اگرچه ما تا سال گذشته در بحث کیفیت خودروها با مشکل مواجه بودیم اما در تیراژ و تعداد تولید مشکلی وجود نداشت، اظهار داشت: با پایین آمدن تولید، مشکلات فعلی به وجود آمده است اما تلاش ما بر این بوده که از ایجاد بحران در این صنعت جلوگیری کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet