ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1397/11/06 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی مطرح کرد:

تامین کالاهای اساسی را به خود مردم واگذار کنیم

نماینده مجلس با بیان اینکه قیمت ها در بازار مصرفی نه با نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی بلکه با نرخ ارز آزاد یا سامانه نیما تعیین می شود، افزود: به جای آنکه ۱۴ میلیارد دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان را برای تامین کالاهای اساسی تخصیص دهیم، تامین این کالاها را به خود مردم واگذار کنیم.
تامین کالاهای اساسی را به خود مردم واگذار کنیم نماینده مجلس با بیان اینکه قیمت ها در بازار مصرفی نه با نرخ ارز 4200 تومانی بلکه با نرخ ارز آزاد یا سامانه نیما تعیین می شود، افزود: به جای آنکه 14 میلیارد دلار با نرخ 4200 تومان را برای تامین کالاهای اساسی تخصیص دهیم، تامین این کالاها را به خود مردم واگذار کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107833038800.jpg تامین,کالاهای,اساسی,را,به,خود,مردم,واگذار,کنیم Icana

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ محمد اسماعیل سعیدی، رونق تولید و رفاه مردم را از اولویت های بودجه 98 عنوان کرد و گفت: تمرکز بر این 2 نقطه، این امکان را فراهم می کند که در سال 98 بسیاری از گره های اقتصادی کشور گشوده شده و پیچ تحریمی و اقتصادی که نظام سلطه جهانی برای ایران تعبیه کرده است را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه قیمت ها در بازار مصرفی نه با نرخ ارز 4200 تومانی بلکه با نرخ ارز آزاد یا سامانه نیما تعیین می شود، افزود: به جای آنکه 14 میلیارد دلار با نرخ 4200 تومان را برای تامین کالاهای اساسی تخصیص دهیم، تامین این کالاها را به خود مردم واگذار کنیم.

وی ادامه داد: اختصاص 14 میلیارد دلار به مردم نه تنها دست رانت خواران و دلالان را به عنوان عامل گرانی و نوسان قیمت ها در بازار کوتاه می کند، بلکه زمینه مدیریت مناسب و ثبات بازار را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: تخصیص بخشی از رقم 14 میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی به امر تولید و رفع بیکاری کشور نیز که برای تامین کالاهای اساسی مردم پیش بینی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet