هدر موبایل
1397/11/06 19:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مطرح کرد:

سه سوالی که مجمع تشخیص مصلحت باید به آن توجه کند

نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به بررسی لوایح پالرمو و «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار داشت: اعضای مجمع در بررسی و تصویب این دو لایحه باید به ۳ موضوع اساسی از جمله آیا تضمینی وجود دارد که در صورت امضای کنوانسیون‌ها، تحریم‌ها برداشته شود؟ آیا اروپایی‌ها به تعهدات خود پایبند هستند و فرآیند تصویب کنوانسیون‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟، توجه کنند.
سه سوالی که مجمع تشخیص مصلحت باید به آن توجه کند نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به بررسی لوایح پالرمو و «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار داشت: اعضای مجمع در بررسی و تصویب این دو لایحه باید به 3 موضوع اساسی از جمله آیا تضمینی وجود دارد که در صورت امضای کنوانسیون‌ها، تحریم‌ها برداشته شود؟ آیا اروپایی‌ها به تعهدات خود پایبند هستند و فرآیند تصویب کنوانسیون‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟، توجه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109080458987.jpg سه,سوالی,که,مجمع,تشخیص,مصلحت,باید,به,آن,توجه,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لوایح پالرمو و «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار داشت: اعضای مجمع در بررسی و تصویب این دو لایحه باید به 3 موضوع اساسی از جمله آیا تضمینی وجود دارد که در صورت امضای کنوانسیون‌ها، تحریم‌ها برداشته شود؟ آیا اروپایی‌ها به تعهدات خود پایبند هستند و فرآیند تصویب کنوانسیون‌ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟، توجه کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: تجربه نشان داده که هر زمان عالمانه تصمیم گرفتیم و مدبرانه و انقلابی عمل کردیم، موفق شدیم. هر زمان که اسیر احساسات و خودباختگی شدیم، صحنه را واگذار کردیم.

محمدمهدی زاهدی

 

به گزارش تسنیم زاهدی تاکید کرد: پیشرفت کشور در گرو اعتماد به مردم، اعتقاد و آگاهی به ظرفیت‌های داخلی و تلاش مسئولان و مردم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet