هدر اصلی
1397/11/07 10:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مطرح کرد:

فرم ثبت نام کارت های ملی هوشمند شائبه به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت را دارد / رحمانی فضلی پاسخگو باشد

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در بخش انتخاب دین علاوه بر ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی، گزینه سایر وجود دارد، گفت: طی تذکری به عبدالرضا رحمانی فضلی خواستار بازنگری در کارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه‌های ضاله می‌شود، هستم.
فرم ثبت نام کارت های ملی هوشمند شائبه به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت را دارد / رحمانی فضلی پاسخگو باشد نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در بخش انتخاب دین علاوه بر ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی، گزینه سایر وجود دارد، گفت: طی تذکری به عبدالرضا رحمانی فضلی خواستار بازنگری در کارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه‌های ضاله می‌شود، هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100711015859.jpg فرم,ثبت,نام,کارت,های,ملی,هوشمند,شائبه,به,رسمیت,شناختن,فرقه,ضاله,بهائیت,را,دارد,/,رحمانی,فضلی,پاسخگو,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در بخش انتخاب دین علاوه بر ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی، گزینه سایر وجود دارد، گفت: گنجاندن گزینه سایر به معنی به رسمیت شناختن فرقه‌های ضاله مانند بهائیت است.

وی افزود: بنده طی تذکری به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور خواستار بازنگری در کارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه‌های ضاله می‌شود، هستم.
محمدجواد ابطحی

 

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه قرار دادن چنین گزینه‌ای در فرم ثبت‌نام لازم نیست، تأکید کرد: در فرم ثبت‌نام کارت ملی تنها باید ادیان شناخته شده در قانون اساسی ذکر شود. زمانی  که شما این گزینه را در فرم می‌گنجانید به معنی به رسمیت شناختن ادیان ذکر نشده در قانون اساسی و فرقه‌های ضاله است  و اقدامی بر خلاف قانون اساسی است.

به گزارش تسنیم ابطحی با تأکید بر اینکه تاکنون به تذکر بنده پاسخ داده نشده است، گفت: اگر به تذکر بنده توجه نشود و در این زمینه تغییری ایجاد نشود این مسئله را از طریق دیگر ابزار‌های نظارتی مجلس مانند سوال و...  پیگیری خواهم کرد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet