هدر موبایل
1397/11/08 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی تشریح کرد:

حذف شدن نام ایران از اجلاس لهستان چه تغییری در محتوای آن می دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که حذف شدن نام ایران از اجلاس لهستان و تغییر عنوان آن به "آینده صلح، امنیت در خاورمیانه"، اظهار کرد: در حالی آمریکا محور اجلاس ضد ایرانی لهستان را تغییر نام داده است که اینها همه از لحاظ شکلی رخ داده و آمریکا در نهایت این اجلاس را با محوریت ایران برگزار می‌کند.
حذف شدن نام ایران از اجلاس لهستان چه تغییری در محتوای آن می دهد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که حذف شدن نام ایران از اجلاس لهستان و تغییر عنوان آن به "آینده صلح، امنیت در خاورمیانه"، اظهار کرد: در حالی آمریکا محور اجلاس ضد ایرانی لهستان را تغییر نام داده است که اینها همه از لحاظ شکلی رخ داده و آمریکا در نهایت این اجلاس را با محوریت ایران برگزار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101442906150.jpg حذف,شدن,نام,ایران,از,اجلاس,لهستان,چه,تغییری,در,محتوای,آن,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نتیجه اجلاس لهستان با هر عنوانی لطمه به حیثیت آمریکا خواهد بود.

ابراهیم رضایی

 

وی در واکنش به حذف شدن نام ایران از اجلاس لهستان و تغییر عنوان آن به "آینده صلح، امنیت در خاورمیانه"، اظهار کرد: در حالی آمریکا محور اجلاس ضد ایرانی لهستان را تغییر نام داده است که اینها همه از لحاظ شکلی رخ داده و آمریکا در نهایت این اجلاس را با محوریت ایران برگزار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواهد با این تغییر عنوان اروپایی‌ها را برای شرکت در این اجلاس مجاب کند، کما این که به نظر بنده اینها همه سناریویی هماهنگ شده است که آمریکا در پشت صحنه در این اجلاس موضوع ایران را دنبال کرده و اروپایی‌ها نیز در آن شرکت می‌کنند.

رضایی با تاکید بر این که «برگزاری اجلاس ضد ایرانی لهستان لطمه به حیثیت آمریکا خواهد بود»، در این باره توضیح داد: اگر این اجلاس با همین شرایط برگزار شود، بی آبرویی برای شرکت کنندگان آن به خصوص آمریکا بر جای می‌گذارد. کما این که آمریکایی‌ها می‌خواهند با این اجلاس و استفاده از هر وسیله‌ای موضوع افزایش فشار به ایران را دنبال کنند و از هر حربه‌ای برای ترغیب کشورها برای شرکت در این اجلاس استفاده می‌کنند.

به گزارش ایسنا اخیراً وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای به موضوع برگزاری نشست لهستان با عنوان "آینده صلح، امنیت در خاورمیانه" اشاره کرد و در آن نامی از ایران نیاورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet