هدر موبایل
1397/11/07 12:54:34
سرویس صحن
رنجبرزاده در تذکر شفاهی:

استخدام دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان به صورت پیمانی خلاف قانون است

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: استخدام پیمانی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خلاف قانون بوده و این افراد باید به صورت رسمی آزمایشی جذب شوند.
استخدام دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان به صورت پیمانی خلاف قانون است عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: استخدام پیمانی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خلاف قانون بوده و این افراد باید به صورت رسمی آزمایشی جذب شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106761394886.jpg استخدام,دانشجو,معلمان,دانشگاه,فرهنگیان,به,صورت,پیمانی,خلاف,قانون,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 بهمن ماه)  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در قانون به صراحت آمده است که  استخدام دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان به صورت رسمی آزمایشی صورت گیرد، اما طبق اظهارات معاون امور اداری و استخدامی رئیس جمهور، این افراد به صورت پیمانی استخدام می شوند که این رویکرد بر خلاف قانون است و ما انتظار نداریم که  تخلفی در این سطح صورت گرفته و شرایط برای تضعیف دانشگاه فرهنگیان فراهم شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی کنترل بازار مصرف، تنظیم بازار و اقلام غذایی و کالاهای اساسی یکی از ضروریاتی است که دولت باید مورد توجه قرار دهد ودر این رابطه باید دست واسطه بسته شده و سوء استفاده به حداقل ممکن برسد.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی امکانات، اقلام و نیازهای اساسی مردم به وفور در کشور یافت می شود ولی در توزیع این اقلام هیچ نظارتی صورت نمی گیرد و مردم در این عرصه دچار مشکلات بسیاری هستند.

رنجبرزاده ادامه داد: قطعا اگر امور و مسائل به درستی مدیریت شود، قطعا تولید رونق می گیرد، البته به شرط آنکه دولت از تولیدکنندگان حمایت کرده و در بحث صادرات و واردات نظارت دقیقی صورت گیرد تا ارز تخصیص یافته به انحراف نرود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet