هدر اصلی
1397/11/08 10:48:00
سرویس استان ها
در دیدار صباغیان با سرپرست سازمان تامین اجتماعی مطرح شد:

از تاسیس و تجهیز درمانگاه تا سرمایه گذاری محلی و مطالبات کارگری

در جلسه مشترکی که صباغیان نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم با زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی داشت به طرح مشکلات معیشتی، درمانی، کاری و … جامعه پرداخته شد و برای حل و فصل آنها راه کارهایی اندیشیده و دستوراتی اخذ گردید.
از تاسیس و تجهیز درمانگاه تا سرمایه گذاری محلی و مطالبات کارگری در جلسه مشترکی که صباغیان نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم با زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی داشت به طرح مشکلات معیشتی، درمانی، کاری و … جامعه پرداخته شد و برای حل و فصل آنها راه کارهایی اندیشیده و دستوراتی اخذ گردید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100842583113.jpg از,تاسیس,و,تجهیز,درمانگاه,تا,سرمایه,گذاری,محلی,و,مطالبات,کارگری Icana

محمدرضا صباغیان بافقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کمبود در بخش های تحت مدیریت سازمان تامین اجتماعی در شهرهای حوزه انتخابیه اش که از تاسیس و تجهیز درمانگاه تا سرمایه گذاری محلی و مطالبات کارگری می باشد توضیحاتی به زدا داد و از او خواست تا با دستورات قاطع به حل آن ها بپردازد.

در ادامه محمد حسن زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی با تایید موارد عنوان شده توسط نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم ، برای بررسی و حل آنها دستوراتی به مدیران خود داد تا این مسائل سریعتر به مرحله اجرا درآید.

در پایان صباغیان ضمن تشکر از زدا به خاطر نظر مثبت برای حل مشکلات ، تاکید داشت که با پیگیری های متعدد و دلسوزانه بتوانیم هر چه سریعتر شاهد به ثمر نشستن وعده های وی در مسائل مطروحه باشیم.

مهمترین موضوعات مطرح شده و دستورات اخذ شده در این دیدار به شرح ذیل می باشد:

پیرامون موضوع تأمین پزشک متخصص و تجهیزات پزشکی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی شهرستان بافق مقرر گردید با هماهنگی مسئولین وزارت بهداشت نسبت به تکمیل نیروی انسانی این مرکز اقدامات لازم صورت پذیرد.

پیرامون موضوع تبدیل شعبه اقماری تأمین اجتماعی مروست به شعبه دایمی مقرر شد مسئول مربوطه با بررسی موضوع، پیشنهاد لازم برای رفع محدودیت های شعبه اقماری را انجام دهد
.
پیرامون موضوع احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان خاتم که قبلا نیز در مدیریت مرحوم نوربخش مطرح شده و ابتر مانده بود، مقرر شد علت عدم پیگیری مشخص و برای حل آن در اسرع وقت اقدام گردد.

پیرامون موضوع تسهیل در روند جذب نیروی پزشک متخصص درمانگاه شهرستان ابرکوه مقرر شد در جذب نیروی متخصص اقدام گردد.

پیرامون موضوع سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در شهرستان ابرکوه مقرر شد مدیر مربوطه درخصوص زمینه های سرمایه گذاری بررسی و نتیجه را اعلام نماید.

پیرامون موضوع احداث درمانگاه تخصصی در شهرستان مهریز مقرر شد مدیر مربوطه با توجه به رفع شدن مشکل زمین، برای تسریع در اجرا اقدام نماید.

پیرامون موضوع پرداخت ۴ درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور مقرر شد حل مشکل از طریق اجرائیات بررسی و اقدام لازم صورت گیرد.

پیرامون موضوع احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهاباد مقرر شد مدیر مربوطه ضمن بررسی موضوع و محرومیت منطقه اظهار نظر نموده تا تصمیم مقتضی اتخاذ گردد.

 

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet