خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/07 17:06:29
سرویس سیاسی
امیرحسنخانی در تشریح نشست کمیسیون اصل نود مجلس:

گزارش تخلفات دانشگاه آزاد پیرامون ثبت نام دانشجویان به مرجع قضایی ارسال می‌شود

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، با اشاره به تخلفات دانشگاه آزاد در ثبت نام دانشجویان، گفت: این گزارش تکمیل و به مرجع قضایی جهت رسیدگی ارسال می‌شود.
گزارش تخلفات دانشگاه آزاد پیرامون ثبت نام دانشجویان به مرجع قضایی ارسال می‌شود نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، با اشاره به تخلفات دانشگاه آزاد در ثبت نام دانشجویان، گفت: این گزارش تکمیل و به مرجع قضایی جهت رسیدگی ارسال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43573.jpg گزارش,تخلفات,دانشگاه,آزاد,پیرامون,ثبت,نام,دانشجویان,به,مرجع,قضایی,ارسال,می‌شود Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح نشست امروز یکشنبه (7 بهمن ماه) کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارش کاملی درباره تخلفات دانشگاه آزاد تهیه شده اما با توجه به اینکه این گزارش در حال تکمیل شدن است، قرار شد تا پس از تکمیل نهایی در صحن کمیسیون اصل نود قرائت و در صورت موافقت به صحن مجلس ارجاع شود.

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گزارش تخلفات دانشگاه آزاد بعد از قرائت در صحن مجلس به دستگاه قضایی جهت رسیدگی ارجاع خواهد شد.

وی افزود: در کنار تکمیل گزارش تخلفات دانشگاه آزاد، گزارش اعتراض 599 دانشجو درباره لغو ثبت نام‌هایشان و مشکلاتی که در این زمینه پیدا کردند، تهیه شده است که این گزارش در جلسه امروز قرائت و بررسی شد.

پیشنهاد اختصاص شعبه ویژه قضایی برای رسیدگی به تخلفات دانشگاه آزاد

امیرحسنخانی یادآور شد: از این رو با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت‌وگویی خواهیم داشت تا از این طریق، معرفی به مرجع قضایی زودتر انجام گیرد، علاوه بر این دستگاه قضایی شعبه ویژه‌ای برای بررسی حقوق این دانشجویان اختصاص دهد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گزارش تخلف دانشگاه آزاد پیرامون ثبت نام 599 دانشجو، به صحن مجلس ارجاع نخواهد شد، این گزارش با هدف جبران خسارات مالی و معنوی در اولین فرصت به دستگاه قضایی معرفی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet