هدر اصلی
1397/11/08 07:54:00
سرویس فرهنگی
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

مجلس به دنبال خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس؛ روش واگذاری در اختیار دولت

"مجلس به دنبال آن است که حتما دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ واگذار شود؛ اگر دولت آن را در سال ۹۷ واگذار کند که چه بهتر."
مجلس به دنبال خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس؛ روش واگذاری در اختیار دولت "مجلس به دنبال آن است که حتما دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال 98 واگذار شود؛ اگر دولت آن را در سال 97 واگذار کند که چه بهتر." https://cdn.icana.ir/d/019/201812107475244662.jpg مجلس,به,دنبال,خصوصی‌سازی,استقلال,و,پرسپولیس؛,روش,واگذاری,در,اختیار,دولت Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره برگزاری مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس تا پایان سال با وجود مصوبه کمیسیون تلفیق در این خصوص گفت: این امر منافاتی با تصمیم کمیسیون تلفیق ندارد؛ اگر امسال سازمان خصوصی‌سازی مصوبه دولت را داشته باشد، این کار انجام‌شدنی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: قانون برنامه ششم نسبت به واگذاری‌ها صراحت دارد و فرق نمی‌کند که واگذاری استقلال و پرسپولیس بر اساس مزایده باشد یا فرابورس.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس درخصوص این موضوع که مصوبه کمیسیون تلفیق بر کشف قیمت در فرابورس تاکید داشت، توضیح داد: آن موضوع صرفا مصوبه کمیسیون است و هنوز در صحن علنی مجلس تصویب و به قانون تبدیل نشده است.

وی تاکید کرد: مجلس صرفا به دنبال واگذاری این دو باشگاه است؛ فارغ از آنکه به چه روشی انجام شود.

مجلس وارد جزئیات و نحوه اجرا نشده است

همچنین محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  گفت: واگذاری طبق قوانین منظور نظر مجلس است؛ کمیسیون تلفیق وارد جزئیات و نحوه اجرا نشده است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه کمیسیون تلفیق به دنبال کشف قیمت به روش فرابورس بود ولی این موضوع به شیوه اجرایی ربط دارد.

وی تاکید کرد: مجلس به دنبال آن است که حتما این دو باشگاه در سال 98 واگذار شود؛ اگر دولت بنا دارد آن را در سال 97 واگذار کند که چه بهتر./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet