هدر اصلی
1397/11/08 11:50:56
سرویس سیاسی
۴۰ سالگی انقلاب؛

مشارکت فعال مردم در عرصه سیاسی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اعتقاد دارد فراهم شدن زمینه آزادی بیان و مشارکت فعال در عرصه سیاسی برای مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
مشارکت فعال مردم در عرصه سیاسی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اعتقاد دارد فراهم شدن زمینه آزادی بیان و مشارکت فعال در عرصه سیاسی برای مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101054644543.jpg مشارکت,فعال,مردم,در,عرصه,سیاسی,از,دستاوردهای,انقلاب,اسلامی,است Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به دستاوردهای سیاسی کشورمان در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امروزه همگان اعتقاد دارند که می توانند نسبت به مسائل کشور واکنش نشان دهند و حتی در مواجه با مسئولان نقش منتقد را ایفا کنند اما در گذشته چنین رویکردی وجود نداشت.

زمینه آزادی بیان و مشارکت فعال در عرصه سیاسی برای مردم فراهم است

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع زمینه آزادی بیان و مشارکت فعال در عرصه سیاسی برای مردم فراهم شده که امری قابل تامل پس از انقلاب اسلامی است.

انتخاب مسئولان از سوی مردم بیانگر نقش پررنگ آنها برای تعیین راه آینده کشور است

وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب اسلامی عمده مسئولان تصمیم ساز و تصمیم گیر توسط مردم انتخاب می شوند، ادامه داد: به عبارتی رییس قوه مقننه، رییس قوه مجریه و حتی اعضای شوراهای شهر از سوی مردم منتخب می شوند که نشان دهنده نقش پررنگ مردم برای تعیین راه آینده و تامین منافع خودشان است؛ نباید فراموش کرد که پیش از انقلاب چنین امری وجود نداشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی موجب ارتقاء جایگاه مردم سالاری دینی شده است، تصریح کرد: البته نباید فراموش کرد که نقاط ضعفی نیز وجود دارد که باید توسط مسئولان برطرف شود تا شاهد شکوفایی بیشتر در کشور باشیم.

انقلاب اسلامی با مقابله توانست تاثیر تحریم ها را خنثی کند

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه تحریم های ظالمانه و یکجانبه علیه کشورمان موجب شده تا دستیابی به برخی از پیشرفت ها با کندی پیش برود، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که انقلاب اسلامی با مقابله توانست تاثیر تحریم ها را خنثی کند./

  • بیشتر بخوانید؛

تاثیرگذاری در معادلات منطقه‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet