هدر اصلی
1397/11/08 16:41:46
سرویس اقتصادی
پاپی‌زاده بالنگان:

اعتبار خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه بر مبنای 1600تومان تعیین شده است

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ مجلس، گفت: در حال حاضر منابع در نظر گرفته شده در لایحه بودجه سال ۹۸ برای خرید تضمینی گندم بر مبنای هر کیلوگرم یک هزار ۶۰۰ تومان است.
اعتبار خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه بر مبنای 1600تومان تعیین شده است عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 مجلس، گفت: در حال حاضر منابع در نظر گرفته شده در لایحه بودجه سال 98 برای خرید تضمینی گندم بر مبنای هر کیلوگرم یک هزار 600 تومان است. https://cdn.icana.ir/d/019/44782.jpg اعتبار,خرید,تضمینی,گندم,در,لایحه,بودجه,بر,مبنای,1600تومان,تعیین,شده,است Icana

عباس پاپی‌زاده بالنگان عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت بودجه کشور در سال 98 در بخش کشاورزی، گفت: متاسفانه لایحه بودجه در دولت به نحوی بسته می‌شود که بصورت کلی مجلس نمی‌تواند تغییرات جدی در آن ایجاد کند.

مجلس توان اعمال 4درصد تغییر در لایحه بودجه را دارد

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مجموعه بیش از هزار و هفتصد هزار میلیارد تومان بودجه نهایتا مجلس می‌تواند بر روی 20 تا 30 هزار میلیارد تومان آن تاثیر گزار باشد، تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های موجود قدرت مانور مجلس برروی اصلاح بودجه بسیار کم است و می‌توان میزان تغییر را نهایتا 4 درصد دانست.

گراف لایحه بودجه 98

 

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پیشنهاد اولیه دولت برای قیمت خرید تضمینی گندم یک هزار و 470 تومان برای هر کیلوگرم بود که با فشارهای مکرر و پیگیری‌های انجام شده از سوی نمایندگان مردم در مجلس به واسطه استیضاح وزیر و سوال از رئیس جمهور به یک هزار 600تومان افزایش پیدا کرد.

مجلس به دنبال افزایش اعتبار خرید تضمینی گندم

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که با ایجاد توافق با دولت قیمت خرید تضمینی گندم را به عنوان یک محصول استراتژیک افزایش دهیم و منابع آن را بر مبنای قیمت هر کیلو گرم یک هزار و 700تومان تعیین کنند و در لایحه بودجه سال 98 به دنبال این افزایش اعتبار هستیم.

با دولت در حال مذاکره هستیم تا منابع را برای افزایش قیمت خرید تضمینی گندم به میزان یک هزار و 700تومان برای هر کیلوگرم گندم را در نظر بگیرد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در پایان با تاکید بر اینکه در حال حاضر منابع در نظر گرفته شده در لایحه بودجه سال 98 برای خرید تضمینی گندم بر مبنای هر کیلوگرم یک هزار 600 تومان است، خاطرنشان کرد: با دولت در حال مذاکره هستیم تا منابع را برای افزایش قیمت خرید تضمینی گندم به میزان یک هزار و 700تومان برای هر کیلوگرم گندم را در نظر بگیرد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet