هدر اصلی
1397/11/08 11:56:18
سرویس صحن
در نشست علنی امروز؛

جعفرپور از توضیحات وزیر امور خارجه قانع شد

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر امور خارجه به سوال خود درخصوص علت بی توجهی به حقوق بازرگانان و صرافان ایرانی شاغل به کار در امارات عربی متحده قانع شد.
جعفرپور از توضیحات وزیر امور خارجه قانع شد نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر امور خارجه به سوال خود درخصوص علت بی توجهی به حقوق بازرگانان و صرافان ایرانی شاغل به کار در امارات عربی متحده قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103891141488.jpg جعفرپور,از,توضیحات,وزیر,امور,خارجه,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جمشید جعفرپوردر نشست علنی امروز (دوشنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی سوال خود از محمدجواد ظریف درباره بی توجهی به حقوق بازرگانان و صرافان ایرانی شاغل به کار در امارات، پس از استماع توضیحات وزیر امور خارجه از توضیحات وی قانع شد.

لازم به ذکر است دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از اظهارات نماینده سوال کننده و توضیحات وزیر امور خارجه تاکید کرد: با توجه به اینکه وزیر امور خارجه به حوزه اقتصادی توجه ویژه ای دارد، ضرورت دارد که جلساتی با معاونت اقتصادی وزارت خارجه برگزار شود و از پیشنهادات آقای جعفرپور نماینده سوال کننده نیز استفاده شود.

براساس این گزارش کمال دهقانی فیروزآبادی در توضیح روند بررسی سوال جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش از وزیر امور خارجه گفت: سوال این است که چرا به حقوق بازرگانان و صرافان ایرانی شاغل به کار در امارات عربی متحده بی توجهی می شود و عدم دفاع موثر از حق شهروندی آنان که در حال اخراج هستند با توجه به نقش موثر آنان در دوره قبلی و تحریم های پیش رو برای دور زدن تحریم ها چیست؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلام بیان کرد: در اجرای ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی سوال فوق در جلسه روز شنبه مورخ 28 مهر 97 کمیسیون با حضور 16 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر امور خارجه مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کمیسیون قلرو سوال را عمومی تشخیص داد و مستند به بند 3 ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet