ایام محرم 1398
1397/11/08 16:48:27
سرویس اقتصادی
انارکی نشست امروز شورای اقتصاد را تشریح کرد:

صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت برای احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس- رفسنجان

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اقتصاد، از مجوز این شورا برای انتشار اوراق مشارکت مالی- اسلامی برای احداث خط لوله ۲۶ اینچ بندرعباس- سیرجان- رفسنجان و تاسیسات آن خبر داد.
صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت برای احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس- رفسنجان عضو ناظر مجلس در شورای عالی اقتصاد، از مجوز این شورا برای انتشار اوراق مشارکت مالی- اسلامی برای احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس- سیرجان- رفسنجان و تاسیسات آن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105568840166.jpg صدور,مجوز,انتشار,اوراق,مشارکت,برای,احداث,خط,لوله,26,اینچ,بندرعباس-,رفسنجان Icana

احمد انارکی محمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز شورای اقتصاد، گفت: نشست امروز شورا با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ، حجتی وزیر جهادکشاورزی و اردکانیان وزیر نیرو برگزار و تصمیمات مهمی در این جلسه مصوب شد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اقتصاد، با بیان اینکه در نشست امروز شورای اقتصاد با احداث راه آهن شیراز- بوشهر موافقت شد، افزود: با توجه به اینکه شهر بوشهر هاب اقتصادی کشور بوده اتصال این استان به راه آهن سراسری کشور ضروری است.

رفسنجان هاب منطقه ای برای توزیع مواد نفتی در کشور است

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت مالی- اسلامی برای احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس- سیرجان- رفسنجان و تاسیسات آن را یکی دیگر از مصوبات شورای عالی اقتصاد عنوان کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ظرفیت های بالقوه در منطقه رفسنجان برای انتقال مواد نفتی وجود دارد، تصریح کرد: خط لوله 26 اینچ بندرعباس- سیرجان- رفسنجان مواد نفتی را از بندرعباس به رفسنجان منتقل می کند که این منطقه هاب منطقه ای برای توزیع مواد نفتی در کشور است.

بیشتر بخوانید

دولت می تواند در بازارچه های مرزی کشور بنزین را با نرخ ترجیحی ارائه کند

اعطای تسهیلات ارزی برای توسعه میادین مشترک و جمع‌آوری گازهای فلر در سال آینده/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet