شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/11/08 17:50:58
سرویس اجتماعی
عابدی خبر داد:

حضور نوبخت در کمیسیون بهداشت برای شفاف‌سازی پیرامون نحوه تخصیص بودجه سلامت

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، از حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست کمیسیون متبوعش به منظور پاسخ به پرسش‌های نمایندگان پیرامون نحوه تخصیص بودجه سلامت به دستگاه‌های مربوطه، خبر داد.
حضور نوبخت در کمیسیون بهداشت برای شفاف‌سازی پیرامون نحوه تخصیص بودجه سلامت سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، از حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست کمیسیون متبوعش به منظور پاسخ به پرسش‌های نمایندگان پیرامون نحوه تخصیص بودجه سلامت به دستگاه‌های مربوطه، خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg حضور,نوبخت,در,کمیسیون,بهداشت,برای,شفاف‌سازی,پیرامون,نحوه,تخصیص,بودجه,سلامت Icana

حیدرعلی عابدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز (دوشنبه 8 بهمن ماه) کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در این نشست از رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت به عمل آمده بود تا در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به میزان پیشرفت و توسعه در کشور اشاره کند، همچنین به پرسش‌های اعضای کمیسیون در مورد مسائل مرتبط با بودجه پاسخ دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این دومین نشستی بود که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه برای ارائه مطالبی در مورد بودجه 98 در کمیسیون برگزار شده و توضیحاتی از سوی وی در این رابطه ارائه شد.

وی با اشاره به پرسش‌هایی که از سوی اعضای این کمیسیون در این نشست مطرح شده است، تصریح کرد: نمایندگان پرسش‌ها و توصیه‌هایی در رابطه با معافیت‌های مالیاتی مطرح کردند، همچنین تاکید شد که بودجه 98 باید به صورتی تعیین شود که در ابتدا عملکرد دستگاه‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته و بعد بودجه را در اختیار آنها قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه نمکی به عنوان وزیر بهداشت پیشنهادی دولت به مجلس معرفی شده است، اظهار کرد: احتمال می‌رود که دکتر نمکی برای ارائه برنامه‌های خود در جهت اداره وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست آتی کمیسیون حضور پیدا کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآور شد: در این نشست رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی این سازمان حضور داشتند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet