هدر موبایل
1397/11/09 07:53:00
سرویس استان ها
مدیریت بحران سیل در شعیبیه شوشتر بابسیج عمومی ارگانها؛ مسولین در کنار مردم

بازدید سهراب گیلانی از سد دز و سیل بندهای روستاهای دهول ،شیخ حسین و رمانه تا یذاب

حضور در محل سیل بندهای حاشیه رودخانه دز و هماهنگی با مسئولین استانی، شهرستانی و محلی و بازدید از سد دز و جلسه با مدیرعامل سد، بخشی از حجم فعالیت های سهراب گیلانی نماینده مردم در چند روز اخیر برای مدیریت بحران بود.
بازدید سهراب گیلانی از سد دز و سیل بندهای روستاهای دهول ،شیخ حسین و رمانه تا یذاب حضور در محل سیل بندهای حاشیه رودخانه دز و هماهنگی با مسئولین استانی، شهرستانی و محلی و بازدید از سد دز و جلسه با مدیرعامل سد، بخشی از حجم فعالیت های سهراب گیلانی نماینده مردم در چند روز اخیر برای مدیریت بحران بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109672076635.jpg بازدید,سهراب,گیلانی,از,سد,دز,و,,سیل,بندهای,روستاهای,دهول,،شیخ,حسین,و,رمانه,تا,یذاب Icana

به گزارش خانه ملت، سهراب گیلانی روز شنبه از نقاط حادثه خیز و سیل بندهای شعیبیه به همراه بخشدار و امام جمعه شعیبیه ، مسئولین ادارات، فرماندهی بسیج و مدیرعامل کشت و صنعت امام(ره) بازدید به عمل آورد. ایشان ضمن هماهنگی با مسئولین ذی ربط بر بسیج تمامی دستگاه ها و حضور حداکثری ادوات و تجهیزات مکانیکی، نیروی عملیاتی مورد نیاز تا ترمیم کامل سیل بندها تاکید داشت.

منتخب مردم شوشتر و گتوند  از بخشدار شعیبیه خواست با تشکیل تیم کارشناسی، به بررسی اصولی شصت کیلومتر نقاط حادثه خیز پرداخته و با اعلام اعتبار مورد نیاز، هماهنگی های لازم را با ایشان جهت پیگیری تامین اعتبار انجام دهند. این مهم قرار است پس از بحران کنونی صورت پذیرد. 
 

از ابتدای بحران پیش آمده، سهراب گیلانی ضمن بررسی وضعیت و شرایط منطقه،  هماهنگی های گسترده ای با مدیر ستاد بحران استان و دیگر مسئولین جهت حل مساله و برطرف نمودن خطرات و زیان های ناشی از سیل، تامین تجهیزات و ماشین آلات مختلف را انجام داده است. 

ایشان در ادامه تلاش های خود روز یکشنبه ۷ بهمن از مجموعه سد دز، چگونگی مدیریت آب پشت سد و خروجی آن به پایین دست بازدید و در جلسه با مدیرعامل سد به بررسی موضوع پرداخت

در لحظه بازدید میزان دبی آب خروجی سد دز به پایین دست و شعیبیه شوشتر 1100 متر مکعب بر ثانیه بود که به منظور  کاهش آسیب های احتمالی و به  دستور استان به 900 متر مکعب بر ثانیه کاهش یافت

 شایان ذکر است هم اکنون نیروهای عملیاتی جهاد کشاورزی، سپاه و نیروهای  بسیجی، بنیاد مسکن، تیپ 45 نیروی مخصوص ارتش، امور آب منطقه شمال ، کشت و صنعت امام خمینی و... در منطقه مستقر می باشند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet