هدر موبایل
1397/11/09 08:26:00
سرویس استان ها
با پیگیری سهراب گیلانی انجام شد؛

آبرسانی به روستاهای عقیلی گتوند با اعتباری بالغ بر یازده میلیارد تومان / 2000 خانوار روستایی از آب شرب سالم بهره مند می شوند

در آینده ای نزدیک، پروژه آبرسانی به ۱۷ روستای عقیلی گتوند شامل واگذاری دو هزار انشعاب خانگی، بیست و هشت هزار متر لوله کشی انتقال و سی و هفت هزار متر شبکه توزیع آب به بهره برداری می رسد
آبرسانی به روستاهای عقیلی گتوند با اعتباری بالغ بر یازده میلیارد تومان / 2000 خانوار روستایی از آب شرب سالم بهره مند می شوند در آینده ای نزدیک، پروژه آبرسانی به 17 روستای عقیلی گتوند شامل واگذاری دو هزار انشعاب خانگی، بیست و هشت هزار متر لوله کشی انتقال و سی و هفت هزار متر شبکه توزیع آب به بهره برداری می رسد https://cdn.icana.ir/d/019/201901102980714833.jpg آبرسانی,به,روستاهای,عقیلی,گتوند,با,اعتباری,بالغ,بر,یازده,میلیارد,تومان,/,2000,خانوار,روستایی,از,آب,شرب,سالم,بهره,مند,می,شوند Icana

به گزارش خانه ملت، در ادامه تلاش های  نماینده مردم شوشتر و گتوند برای رفع مشکلات زیرساختی روستاهای حوزه انتخابیه، ایشان  به همراه رئیس اداره آبفای گتوند از تاسیسات مجتمع آبرسانی عقیلی و چاه شماره 3 در شهر سماله در شهرستان گتوند بازدید نمود.

رفع مشکلات آبرسانی و پایداری شبکه توزیع آب روستاهای عقیلی از مصوبات سفر مدیرکل آبفای خوزستان در سال ۹۶ می باشد که این سفر به دعوت سهراب گیلانی صورت گرفت. تاکنون رقمی بالغ بر 11 میلیارد تومان جهت اتمام و تکمیل پروژه هزینه شده است. شایان ذکر است حدود 70 درصد از این مبلغ در بین سالهای ۹۶ تا ۹۷  اختصاص یافته است.

براساس گزارش ارائه شده توسط رئیس اداره آبفای گتوند جناب آقای مهندس عبدالله پور  جهت تکمیل طرح 28 کیلومتر خط انتقال و 37 کیلومتر شبکه توزیع آب اجرا شده است. 

با بهره برداری از این پروژه، 17 روستای بخش عقیلی و شهر سماله تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 احداث و نصب 13 مخزن هوایی صدمتر مکعبی فلزی ، حفر 3 حلقه چاه عمیق ، تجهیز و راه اندازی 2حلقه چاه، خرید 650 متر شبکه برق فشار متوسط، خرید نصب یک ترانس برای تاسیسات و نصب تابلوهای برق بخشی از اقدامات انجام شده در این زمینه می باشد.

 احداث ساختمان های موتورخانه، نگهبانی، اتاق های کلریناتور ، جاده دسترسی و بهسازی تاسیسات از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.

با اقدامات انجام شده تمامی تجهیزات و تاسیسات فرسوده آبرسانی بخش عقیلی نوسازی شده اند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet