هدر موبایل
1397/11/09 14:50:51
سرویس سیاسی
نوریان با اشاره به سفر جهانگیری به سوریه:

فعالیت اقتصادی در سوریه باید به بخش‌خصوصی سپرده شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور و برخی وزرا به سوریه، گفت: این سفر برای تعبیه سرمایه‌گذاری در حوزه بازسازی سوریه صورت گرفت اما فعالیت‌ اقتصادی باید به بخش خصوصی سپرده شود.
فعالیت اقتصادی در سوریه باید به بخش‌خصوصی سپرده شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور و برخی وزرا به سوریه، گفت: این سفر برای تعبیه سرمایه‌گذاری در حوزه بازسازی سوریه صورت گرفت اما فعالیت‌ اقتصادی باید به بخش خصوصی سپرده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103868143463.jpg فعالیت,اقتصادی,در,سوریه,باید,به,بخش‌خصوصی,سپرده,شود Icana

اردشیر نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به هماهنگی بین کشورهای همکار مانند ایران، روسیه و ترکیه در تحولات میدانی سوریه، گفت: با توجه به اینکه این کشورها در بخش تحولات میدانی سوریه به نتایج مطلوبی رسیده‌اند، باید از  فرصت اقدامات اقتصادی فراهم شده هم استفاده کنند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در این زمینه باید تلاش فراوان کند تا همانند مدیریت بر تحولات صحنه نبرد، با توانمندی اقتصادی در حوزه بازسازی فعالیت کند.

وی افزود: فعالیت‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاری در حوزه بازسازی سوریه باید به بخش خصوصی ایران واگذار شود تا اثربخش باشد زیرا بخش دولتی ظرفیت و توانمندی لازم برای تحولات اقتصادی ندارد.

سفر معاون اول رئیس‌جمهور به سوریه با هدف ایجاد زمینه برای سرمایه‌گذاری اقتصادی

نوریان با تاکید بر اینکه دولت باید زمینه سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی را تعبیه کند، گفت: دولت از آنها باید پشتیبانی و حمایت کند، سفر آقای جهانگیری به همراه وزیر راه و شهرسازی و وزیر نیرو به سوریه هم در همین راستا و برای ایجاد زمینه لازم جهت فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی در سفر خود به سوریه هم به جنبه‌‌های متعدد پرداخت، افزود: روابط و تعامل دولت ایران با دولت سوریه در شرایط کنونی بسیار خوب است، دولت سوریه هم علاقمند و آماده برای پذیرش همکاری اقتصادی است.

دولت شرایط را هماهنگ و فعالیت اقتصادی را به بخش خصوصی واگذار کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: بستر برای سرمایه‌گذایر اقتصادی در سوریه فراهم است بنابراین دولت ظرفیت داخلی را فعال و هماهنگ کند تا بخش خصوصی بتواند خدمات اقتصادی را بعد از هماهنگی ارایه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet