هدر موبایل
1397/11/09 12:47:14
سرویس صحن
شاعری در تذکر شفاهی:

قیمت گوشت بازار ما در عراق چوب می خورد

نماینده مردم بهشهر در مجلس با اشاره به قاچاق دام زنده از کشور به سایر کشورها و افزایش قیمت آن در بازار داخلی گفت: هموطنانمان توان خرید گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان را ندارند.
قیمت گوشت بازار ما در عراق چوب می خورد نماینده مردم بهشهر در مجلس با اشاره به قاچاق دام زنده از کشور به سایر کشورها و افزایش قیمت آن در بازار داخلی گفت: هموطنانمان توان خرید گوشت کیلویی 100 هزار تومان را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100468405777.jpg قیمت,گوشت,بازار,ما,در,عراق,چوب,می,خورد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی محمد شاعری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 9 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و یاد امام و شهدا گفت: تذکر اول را به وزیر جهاد کشاورزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر کشور می دهم، چرا که کنترل بازار و گرانی ها کمر مردم را شکسته است. آقایان فکری به حال مردم کنند، قیمت گوشت به یکصدهزار تومان رسیده است و علت اصلی آن قاچاق بی رویه دام زنده است.

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر قیمت گوشت در بازار داخل در عراق چوب زده می شود که این جای تاسف دارد. از این همه بی مدیریتی مردم در رنج و عذاب هستند. گوشت تولید ما به صورت قاچاق به سایر کشورها صادر می شود و مردم در داخل توان خرید گوشت قرمز کیلویی 100 هزار تومان را با قیمت تمام شده حدود 50 الی 60 هزار تومان ندارند.  

وی در تذکری دیگر خطاب به وزیر نفت تصریح کرد: مصرف بی رویه سوخت مازوت سنگین در نیروگاه های شهید سلیمی نکا، اقتصاد و محیط زیست مردم بهشهر، نکا و گلوگاه را به مخاطره انداخته است، ضروری است سوخت مازوت را حذف و گاز طبیعی جایگزین آن شود.

شاعری در تذکری دیگر خطاب به وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: چرا مجوز جمع آوری و بهره برداری درختان شکسته، افتاده و ریشه کن شده که در قانون برنامه ششم آورده شده را به سازمان جنگل ها نمی دهید؟ شرکت هایی همچون نکاچوب و چوب کاغذ مازندران در آستانه ورشکستگی هستند و کارگرانشان بیکار شده اند. آقای وزیر نامه نوشته ایم، چرا اجرا نمی کنید؟

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: تذکر دیگر من به آقای دژپسند وزیر اقتصاد است؛ با توجه به اینکه یک فوریت لایحه عضویت ایران به منطقه اورآسیا به مجلس تقدیم شده و مجلس نیز آن را تصویب کرده است، ضروری است لایحه منطقه آزاد امیرآباد شهرستان بهشهر را به مجلس بفرستید.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدواریم در این شرایطی که مردم نیازمند آرامش هستند، رئیس جمهور پروژه انتقال آب خزر را که موجب تشویش اذهان عمومی و ناامنی مردم مازندران، گلستان و گیلان شده است را از دستور خارج کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet