شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/09 13:02:01
سرویس فرهنگی
40 سالگی انقلاب:

خدمات نظام جمهوری اسلامی هرگز با گذشته قابل قیاس نیست

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست و فکر می‌کنم یکی از ظلم‌ها به انقلاب این است که بخواهیم وضعیت کنونی را با قبل مقایسه کنیم.
خدمات نظام جمهوری اسلامی هرگز با گذشته قابل قیاس نیست رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست و فکر می‌کنم یکی از ظلم‌ها به انقلاب این است که بخواهیم وضعیت کنونی را با قبل مقایسه کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105910578531.jpg خدمات,نظام,جمهوری,اسلامی,هرگز,با,گذشته,قابل,قیاس,نیست Icana

غلامرضا تاجگردون در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این 40 سال دچار تحولات اساسی شده است؛ به نظر بنده اینکه بخواهیم وضعیت اکنون را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم اجحاف است چراکه در حال حاضر امکاناتی که مردم در اختیار دارند هرگز با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.

خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست

خدمات نظام جمهوری اسلامی هرگز با گذشته قابل قیاس نیست

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت راه‌ها، جاده‌ها، فرودگاه‌ها، امکانات آموزشی و فرهنگی، تالارها حتی عرصه کتاب و دانش نشان می‌دهد که بسیار پیشرفت کردیم. در حال حاضر با اینکه کتاب به اندازه کافی وجود دارد اما کتاب‌خوان نداریم؛ اگر بخواهیم از نظر کلی دستاوردها را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم هرگز قابل قیاس نیست و فکر می‌کنم یکی از ظلم‌ها به انقلاب این است که بخواهیم وضعیت کنونی را با قبل مقایسه کنیم.

قبل از انقلاب استان‌هایی داشتیم که یک متر هم آسفالت نداشت اما استان‌ها و شهرستان‌ها اکنون دارای بزرگراه، آزادراه و حتی فرودگاه هستند

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: قبل از انقلاب تنها یک روستا در کشور گازرسانی شده بود اما در حال‌حاضر چند هزار روستا گازرسانی شده حتی در شهرها نیز همین‌طور است و می‌توان گفت 100درصد بسیاری از روستاها و شهرستان‌ها امکانات اینچنینی دارند؛ قبل از انقلاب استان‌هایی داشتیم که یک متر هم آسفالت نداشت اما استان‌ها و شهرستان‌ها اکنون دارای بزرگراه، آزادراه و حتی فرودگاه هستند.

با وجود تمام محدودیت‌ها، دستاوردهای بسیاری کسب کردیم

عضو شورای‌عالی اقتصادی قوای سه گانه تصریح کرد: خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست اگرچه مشکلاتی نیز وجود دارد و شاید می‌شد بهتر از این خدمت‌رسانی یا بهره‌برداری کرد اما مردم اگر بخواهند مقایسه کنند باید این خدماتی که دریافت کردند را در کنار محدودیت‌هایی که ایجاد شده قرار دهند.

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با محدودیت‌های بسیاری از جمله 8 سال جنگ و قریب به40 سال تحریم رو به رو بودیم اما باز هم به دستاوردهای خوبی رسیدیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet