هدر اصلی
1397/11/09 16:32:46
سرویس فرهنگی
حضرتی:

استعفای صالحی قویاً تکذیب می‌‎شود

نماینده مردم تهران رد مجلس با رد شایعه استعفای صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عنوان کرد: جلسه تنی چند از نمایندگان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ماندن و استعفا ندادن صالحی نبود و موضوعات دیگری در این نشست پیگیری شد.
استعفای صالحی قویاً تکذیب می‌‎شود نماینده مردم تهران رد مجلس با رد شایعه استعفای صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عنوان کرد: جلسه تنی چند از نمایندگان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ماندن و استعفا ندادن صالحی نبود و موضوعات دیگری در این نشست پیگیری شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709107826061806.jpg استعفای,صالحی,قویاً,تکذیب,می‌‎شود Icana

الیاس حضرتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار خود، محمدعلی وکیلی، مصطفی کواکبیان به همراه احمد مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این جلسات به طور معمول ما بین نمایندگان نام برده و وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمده مباحث حول مشکلات حوزه فرهنگ با توجه به کاهش محسوس بودجه این حوزه در لایحه بودجه 98 مطرح شد، افزود: مباحث طرح شده در حوزه‌های  مطبوعات، سینما، تئاتر و چاپ و نشر و حوزه‌‎های زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

 

سید عباس صالحی


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به اینکه آقای وکیلی یکی از نمایندگان حاضر در جلسه، نماینده کمیسیون فرهنگی در تلفیق نیز است درباره راهکارها در خصوص چگونگی جبران بودجه حوزه‌‎های مختلف فرهنگی نیز بحث و بررسی‌‎هایی صورت گرفت.

علت استعفای سلطانی فر را باید از خود او جویا شد

وی درباره علت استعفای سلطانی فر معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گفت: اختلافات درونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از علل استعفای سلطانی فر بوده است و باید علل دیگر استعفا را از خود وی جویا شد.

تکذیب استعفای وزیر فرهنگ

عضو فراکسیون امید مجلس ، استعفای سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را قویا تکذیب کرد و گفت: این نشست اصلا برای پا در میانی یا ماندن وزیر صالحی در وزارت فرهنگ تشکیل نشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet