هدر اصلی
1388/07/07 12:48:00
سرویس صحن
در پی دستگیری عوامل ترورهای کردستان صورت گرفت

قدردانی نمایندگان از نیروهای امنیتی

**۲۴۱ تن از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ترور‌های وحشیانه روحانیون اهل سنت کردستان، از مسئولین امنیتی کشور به خاطر عملکرد سریع در دستگیری عوامبل این ترورها قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه که توسط "محمد دهقان" عضو هیات رییسه قرائت شد به این شرح است:

استان کردستان پیوسته نماد مقاومت، شجاعت و دلاوری دلیرمردانی بوده است که از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع و پیوند عمیق خود را با ولایت به نمایش گذاشته است.

اتحاد و یکپارچگی مردم شریف کردستان در مهمان نوازی تاریخی از مقام معظم رهبری و نمایش زیبای انسجام و وحدت در آبادانی و توسعه کردستان خشم دشمنان ملت بویژه مردم کردستان را برانگیخت و این دشمنان کور دل و تروریست‌ با هدف قرار دادن و شهید نمودن دو روحانی گرانقدر اهل سنت کردستان شهید ماموستا شیخ الاسلام عضو محترم مجلس خبرگان رهبری و شهید ماموستا برهان عالی مردم شریف کردستان بویژه اهل محترم سنندج و ملت بزرگ ایران بویژه مقام معظم رهبری را داغدار نموده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم نمودن این جنایت وحشیانه و عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، خانواده‌های گرانقدر این شهدای والامقام مردم شریف کردستان و نمایندگان محترم آنها در مجلس شورای اسلامی از مسئولین امنیتی بویژه وزارت محترم اطلاعات بخاطر اقدام سریع در دستگیری تروریست‌ها قدردانی و تشکر می‌نماییم و از قوه قضاییه قویا خواستار مجازات سریع این جنایتکاران هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet