هدر اصلی
1397/11/09 17:02:00
سرویس استان ها
نیاز آذری مطرح کرد:

انتقاد از لغو حکم مدیر تازه منصوب شده آموزش و پرورش بابل

عضو مجمع نمایندگان مازندران با ابراز تاسف از اتفاقات مرتبط با لغو حکم یکروزه مدیر تازه منصوب ومعارفه شده آموزش و پرورش این شهرستان از وزیر آموزش و پرورش خواست با حیثت فرهنگیان بازی نکند.
انتقاد از لغو حکم مدیر تازه منصوب شده آموزش و پرورش بابل عضو مجمع نمایندگان مازندران با ابراز تاسف از اتفاقات مرتبط با لغو حکم یکروزه مدیر تازه منصوب ومعارفه شده آموزش و پرورش این شهرستان از وزیر آموزش و پرورش خواست با حیثت فرهنگیان بازی نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104937171404.jpg انتقاد,از,لغو,حکم,مدیر,تازه,منصوب,شده,آموزش,و,پرورش,بابل Icana

حسین نیاز آذری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با تاکید بر اینکه انتصاب و انتخاب مدیرشهرستان حق وزارتخانه آموزش و پرورش است، گفت: با تصمیمات و پیشنهادات ستاد وزارت متبوع، استاندار مازندران و مدیرکل آموزش پرورش مازندران همراهی داشته‌ام، متاسفانه بی‌ثباتی مدیریتی آموزش و پرورش شهرستان بابل محصول ناکارآمدی وزیر آموزش و پرورش است لذا ایشان پاسخگو باشد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلام ضمن عذرخواهی از فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده‌های دانشگر شهرستان بابل بخاطر بی تدبیری وزیر آموزش و پرورش از رییس جمهورخواست با مقدرات این شهرستان بازی نشود.

وی با تصریح اینکه دستگاه تعلیم و تربیت نباید وجه المصالحه مطامع اشخاص و کشمکش جریان های سیاسی گردد، از وزیر آموزش و پروش خواست استقلال رای داشته باشد و آرامش را به آموزش و پرورش بابل برگرداند.

نیازآذری لغو حکم مدیر تازه منصوب شده آموزش و پرورش بابل را رویه ای غیراخلاقی و بی احترامی به فرهنگیان دانست و افزود: چرا وزیر با حیثیت همکارانش بازی می‌کند و آبروی یک انسان شریف، متعهد، انقلابی و ارزشی که از فرهنگیان و مدیران توانمند دستگاه تعلیم و تربیت و از هنرمندان و ستایشگران اهلبیت عصمت و طهارت بوده را درآستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاراج نموده است.

 وی ادامه داد: متاسفانه وزارت خانه دو ماه پیش نیز متاثر از فشار و دخالت فردی خاص در اقدامی عجولانه و غیر اخلاقی حکم مدیر پیشکسوت و اخلاق مدار قبلی را علیرغم مخالفت روسای ادوار وبزرگان فرهنگی شهرستان درآستانه بازنشستگی لغو می‌کند و سپس حکم انتصابی مدیر جدید را یکروزه تغییر می‌دهد و چند ماه اداره بزرگ ترین نهاد تعلیم و تربیت استان مازندران را درالتهاب و بی‌ثباتی گروگان گرفته است.

 نیازآذری خاطر نشان کرد: این اقدام وزیر را خلاف اخلاق می‌دانم و برای صیانت و دفاع از کرامت انسانی و منزلت فرهنگیان از رسالت نظارتی و پارلمانی جهت اصلاح روندهای نادرست استفاده خواهم کرد.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از مشکلات رفاهی و معیشتی معلمان، گفت: بخش اعظم مشکلات فرهنگیان محصول مقامات ضعیف این وزارتخانه است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet