هدر موبایل
1397/11/09 17:14:00
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت زاهدی در پی درگذشت محمدنبی حبیبی

رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی و یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری را تسلیت گفت.
پیام تسلیت زاهدی در پی درگذشت محمدنبی حبیبی رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی و یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103869662800.jpg پیام,تسلیت,زاهدی,در,پی,درگذشت,محمدنبی,حبیبی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پیامی ضمن ابراز تأثر از درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی، این ضایعه دردناک را به پیشگاه مردم ایران اسلامی تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

 بسمه تعالی

 خبر درگذشت جناب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موجب تاسف و تالم گردید.

 مرحوم حبیبی عمر پر برکت خویش را صرف اعتلای نام اسلام و ایران نمود و در این راه زحمات و تلاشهای زیادی را متحمل گردید.

 سوابق مبارزاتی ایشان در رژیم منحوس پهلوی بر هیچ کس پوشیده نیست. بعد از انقلاب اسلامی نیز در مسئولیت های خطیری از جمله استانداری خراسان رضوی، تهران، فارس و ... منشاء اثرات و برکات فراوانی بود و همچنین خدمات ارزشمند و ماندگار وی در دوره تصدی گری شهرداری تهران همواره در یاد و خاطر مردم خواهد ماند.

حزب موتلفه هم که همیشه از پایه های اصلی مبارزات انقلابی در رژیم گذشته و یکی از اثر گذارترین تشکل های سیاسی دوران انقلاب می باشد، تحت مدیریت ایشان توانست بخش عمده ای از فعالیت های سیاسی را بصورت راهبردی هدایت نماید.

 اینجانب به نمایندگی از مردم شریف دیار کریمان به ویژه حوزه انتخابیه در شهرستان های کرمان و راور  این ضایعه را به بیت مکرم ایشان، اعضاء حزب موتلفه و جامعه سیاسی ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم .

 

                محمد مهدی زاهدی

            نماینده مردم کرمان و راور در مجلس

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet