هدر اصلی
1397/11/09 18:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
احمد سالک کاشانی عنوان کرد:

باید نسل آینده کشور را بر اساس معارف دینی و انسانی و ارزش ها بسازیم

نماینده مجلس گفت: باید دید آموزش و پرورش و وزارت ارشاد تا چه اندازه برای کودکان سرمایه گذاری می کنند و چرا اقدامات لازم درباره ممیزی ها انجام نمی شود.
باید نسل آینده کشور را بر اساس معارف دینی و انسانی و ارزش ها بسازیم نماینده مجلس گفت: باید دید آموزش و پرورش و وزارت ارشاد تا چه اندازه برای کودکان سرمایه گذاری می کنند و چرا اقدامات لازم درباره ممیزی ها انجام نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/78255.jpg باید,نسل,آینده,کشور,را,بر,اساس,معارف,دینی,و,انسانی,و,ارزش,ها,بسازیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد سالک کاشانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فرهنگ مظلوم است گفت: از جمله این مظلومیت را ما در کودکان و کتاب هایی که برای آنها تهیه می شود شاهدیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: باید دید آموزش و پرورش و وزارت ارشاد تا چه اندازه برای کودکان سرمایه گذاری می کنند و چرا اقدامات لازم درباره ممیزی ها انجام نمی شود.

این نماینده مجلس در ادامه گفت: این کتابها حاوی هیچ گونه موضوعات معرفتی و انسانی نیستند و بیشتر حالت سرگرمی و گذراندن عمر دارند که در نهایت بر شخصیت روحی و روانی فرد اثر منفی خواهد گذاشت.

وی همچنین تصریح کرد: با کتاب های فست فودی، حق عده ای ناشران و نویسندگان که بر اساس تعهد و مسئولیت کار می کنند نادیده گرفته می شود، به نظر می رسد اشکال اصلی به نوع باور و مسئولیت کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند برمی گردد.

حجت الاسلام سالک با بیان اینکه ما باید نسل آینده کشور را بر اساس معارف دینی و انسانی و ارزش ها بسازیم اعلام کرد: اخیرا تحولی در وزارت آموزش و پرورش ایجاد شده است و امیدواریم به زودی این تحولات وارد جامعه شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: متاسفانه در فضای مجازی کودکان را به شنیع ترین مسائل اخلاقی آلوده می کنند و رفتارهایی را در کودکان و زیر سن بلوغ می بینیم. دشمن به زیرساخت جامعه وارد شده و کودکان را هدف گرفته است.

این نماینده گفت: ما در حد توان اقدام کردیم و این مسئله را در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مطرح خواهیم کرد و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد./

پایان پیام 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet