روز مجلس
1397/11/13 11:04:57
سرویس سیاسی
رحیمی:

محورمقاومت غیر از صلح و ثبات در منطقه نمی خواهد

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس معتقد است؛نگاهی که حزب‌الله داشته قاعدتا نگاه احیای حقوق فلسطینیان و تضمین صلح و ثبات در منطقه است.
محورمقاومت غیر از صلح و ثبات در منطقه نمی خواهد عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس معتقد است؛نگاهی که حزب‌الله داشته قاعدتا نگاه احیای حقوق فلسطینیان و تضمین صلح و ثبات در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201808104017783610.jpg محورمقاومت,غیر,از,صلح,و,ثبات,در,منطقه,نمی,خواهد Icana

علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به مصاحبه اخیر سید حسن نصرالله درباره قدرت مقاومت و قدرت حزب الله گفت: نگاه اسرائیل به حزب الله نگاه خصومت آمیز در سطح کل منطقه،جهان اسلام خصوصا نسبت به ایران و لبنان است.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: نگاهی که حزب‌الله داشته قاعدتاً نگاه احیای حقوق فلسطینیان و تضمین صلح و ثبات در منطقه است و قاعدتاً بیاناتی که سیدحسن نصرالله داشتند در راستا و راهبرد خط مقاومت منطقه است که خط مقاومت منطقه چیزی به غیر از صلح و ثبات در منطقه نمی خواهد.

بیشتربخوانید:

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی،مطرح کرد:تنش هایی که در منطقه  و در اسرائیل می بینیم و ظلم هایی که به مردم فلسطین همچنان ادامه دارد و روا می شود؛رژیم صهیونیستیبرای فرار از پاسخگویی به صحنه نظامی روی آورده است. 

عضوشورای مرکزی فراکسیون امید مجلس  با اشاره به سردرگمی رژیم صهیونیستی و پراکنده گویی های مقامات اسرائیل تصریح کرد:از آنجاکه چند نوبت حزب‌الله در صحنه نظامی خودش را نشان داده است و به همین جهت اسرائیلی‌ها نگاهشان این است که حتی المقدور بتوانند سطح تنش های نظامی را پایین بیاورند.

به گزارش خانه ملت؛ درپی افزایش مجادلات لفظی بین مقامات رژیم صهیونیستی با ایران و حزب‌الله لبنان، ارتش این رژیم از برگزاری دو رزمایش نظامی در دریا و زمین خبرداد.این رزمایش‌های نظامی درپی نگرانی تل‌آویو از طرح‌های مقاومت در منطقه و توسط نیروی دریایی اسرائیل در آب‌های شمالی و نیروی زمینی این رژیم در مناطق نزدیک مرز لبنان و سوریه برگزار شدند.

این رزمایش‌های جدید رژیم صهیونیستی درحالی برگزار شد که چند روز پیش "سید حسن نصرالله" دبیرکل حزب‌الله لبنان، به صهیونیست‌ها هشدار داده بود که حزب‌الله نه تنها موشک‌های نقطه‌زن، آنهم به میزان کافی،در اختیار دارد بلکه توانایی این را دارند از هر راهی که بخواهند ؛زمینی، هوایی یا دریایی وارد اراضی اشغالی شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet