هدر اصلی
1397/11/10 14:02:59
سرویس دیگر رسانه‌ها
پزشکیان:

مجلس به دنبال ممنوعیت فعالیت موسسات مالی است

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه موسسات مالی و اعتباری در چند وقت اخیر بار مالی زیادی بر روی دوش کشور گذاشتند، گفت: به دنبال راهکار قانونی برای عدم فعالیت موسسات مالی هستیم.
مجلس به دنبال ممنوعیت فعالیت موسسات مالی است نایب رئیس مجلس با بیان اینکه موسسات مالی و اعتباری در چند وقت اخیر بار مالی زیادی بر روی دوش کشور گذاشتند، گفت: به دنبال راهکار قانونی برای عدم فعالیت موسسات مالی هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201807100274257751.jpg مجلس,به,دنبال,ممنوعیت,فعالیت,موسسات,مالی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ مسعود پزشکیان در تشریح آخرین وضعیت بررسی مشکلات موسسات مالی و اعتباری در جلسات نمایندگان سران قوا، اظهار داشت: موسسات مالی و اعتباری در چند وقت اخیر بار مالی زیادی بر روی دوش کشور گذاشتند.

وی با بیان اینکه مشکل برخی از سپرده‌گذاران در این موسسات مالی و اعتباری حل شده است، ادامه داد: با این وجود همچنان درباره رقم‌های بالا مشکلاتی وجود دارد که در نشست نمایندگان سران قوا به دنبال حل این مشکلات هستیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس با اعلام اینکه به دنبال این هستیم که از منظر قانونی موسسات مالی دیگر مجاز به فعالیت نباشند، افزود: البته تاکنون جلوی فعالیت‌ برخی از موسسات مالی گرفته شده و برخی از آنها نیز ادغام شدند.

به گزارش تسنیم نایب‌رئیس مجلس تصریح کرد: مشکلات همچنان در زمینه قوانینی که بستر را برای فعالیت موسسات مالی و اعتباری فراهم می‌کند باقی است. باید این قوانین در کمیسیون‌های مربوطه مجلس مورد اصلاح قرار گیرد؛ به علاوه اینکه هنوز مشکلاتی درباره مطالبات سپرده‌گذاران وجود دارد که مسئولین قول حل شدن آنها را داده بودند که همچنان حل نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet