ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/11/10 14:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مطرح کرد:

علت افزایش قیمت گوشت قرمز به بیش از 100 هزار تومان چیست

پژمانفر گفت: دولت چندین میلیارد دلار برای یارانه کالاهای اساسی پرداخت می‌کند اما به دلیل ناتوانی در توزیع و تنظیم بازار، شاهد افزایش قیمت‌ این کالاها و تشکیل صف‌های طولانی خرید گوشت هستیم.
علت افزایش قیمت گوشت قرمز به بیش از 100 هزار تومان چیست پژمانفر گفت: دولت چندین میلیارد دلار برای یارانه کالاهای اساسی پرداخت می‌کند اما به دلیل ناتوانی در توزیع و تنظیم بازار، شاهد افزایش قیمت‌ این کالاها و تشکیل صف‌های طولانی خرید گوشت هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108445800926.jpg علت,افزایش,قیمت,گوشت,قرمز,به,بیش,از,100,هزار,تومان,چیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر با اشاره به افزایش قیمت گوشت به بیش از 100 هزار تومان در هر کیلو، گفت: بی‌تدبیری دولت باعث شد که قیمت گوشت به شکل سرسام‌آوری افزایش یابد.

نصرالله پژمانفر

 

وی با بیان اینکه دو سوم گوشت مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود، افزود: پیش از این هشدار داده‌ بودیم که اگر مدیریتی در این زمینه نشود، با توجه به تغییر قیمت ارز بخشی از این تولیدات به صورت دام زنده و یا کشتار از کشور خارج می‌شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: علی‌رغم این تذکر، دولت به این مسئله توجه نکرد و مجوز صادرات را تأیید کرد و بخش قابل توجهی از تولیدات گوشت داخلی به خارج از کشور صادر شد. همین باعث افزایش قیمت گوشت در کشور شده است.

حجت‌الاسلام پژمانفر گفت: دولت چندین میلیارد دلار برای یارانه کالاهای اساسی پرداخت می‌کند اما به دلیل ناتوانی در توزیع و تنظیم بازار، شاهد افزایش قیمت‌ این کالاها و تشکیل صف‌های طولانی خرید گوشت هستیم.

به گزارش تسنیم نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه عدم نظارت بر حُسن اجرای امور و ناتوانی در تنظیم بازار که از وظایف دولت است نیز از جمله دلایل افزایش قیمت گوشت است، تأکید کرد: افزایش سرسام‌آور قیمت گوشت، اقشار ضعیف و دهک‌های پایین جامعه را دچار مشکل کرده و باعث حذف این محصول دامی از سفره مردم شده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet