هدر اصلی
1397/11/12 10:18:00
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی مطرح کرد؛

آمریکا برای شروع ترورها در ایران در سال 97 سرمایه گذاری کرده بود

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:براساس برآورد و اطلاعاتی که بدست آوردیم؛مقرر شده بود از اویل سال جاری پروژه هایی تخریب ایران یکی پس از دیگری اجرایی شود و آخرین پروژه هم همین نشست ورشو بود؛اعتصابات،جنگ داخلی،درگیری خیابانی،ترورها،کمبودها،تحریم ها و سقوط ارزش پول ملی از پروژه های آمریکا برای تخریب ایران بود اگر چه برخی از این نمونه ها را در کشورمشاهده کردیم.
آمریکا برای شروع ترورها در ایران در سال 97 سرمایه گذاری کرده بود عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:براساس برآورد و اطلاعاتی که بدست آوردیم؛مقرر شده بود از اویل سال جاری پروژه هایی تخریب ایران یکی پس از دیگری اجرایی شود و آخرین پروژه هم همین نشست ورشو بود؛اعتصابات،جنگ داخلی،درگیری خیابانی،ترورها،کمبودها،تحریم ها و سقوط ارزش پول ملی از پروژه های آمریکا برای تخریب ایران بود اگر چه برخی از این نمونه ها را در کشورمشاهده کردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43086.jpg آمریکا,برای,,شروع,ترورها,در,ایران,,در,سال,97,سرمایه,گذاری,کرده,بود Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان که مقرر شده است در روزهای آینده برگزار شود،گفت: اقدامی که آمریکایی ها در حال انجام دادن آن هستند؛یک اقدام ضد ایرانی و ضد حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است و عملا معارضه آشکار عیله ملت،دولت و یک سرزمین است.

وی ضمن تقدیرنسبت به واکنش وزارت امورخارجه در رابطه با نشست ورشو،تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران عکس العمل های متفاوتی را در این رابطه نشان داد و البته دستگاه دیپلماسی کشورمان هم  در تماس گیری با دولت ها خوب فعال شدو به آنها اعلام کردهر دولتی بخواهد در این نشست شرکت کند یعنی دشمنی خود با ایران را نمایان کرده است و این اقدام وزارت امور خارجه قابل تقدیر است.

نماینده مردم مشهد ادامه داد: نتیجه فشارهای جمهوری اسلامی این شد که آمریکایی ها زمین بازی را عوض و مسائل دیگری را مطرح کردند و گفتند که قرار نیست ما در این نشست ضد ایران صحبت کنیم؛چرا که می خواهیم در رابطه با حقوق بشر و موضاعات دیگری بحث کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به صحبت های وزیر امور خارجه لهستان در رابطه با اینکه از دولت فلسطین هم برای شرکت در این نشست دعوت شده است،اشاره و اظهار کرد: همه این صحبت ها برای ایجاد انحراف در افکار عمومی جهان است و می خواهند به دروغ القا کنند؛این کنفرانس ضد ایرانی نیست و ما می خواهیم در این نشست بحث سوریه،عراق و فلسطین را هم مطرح کنیم.

کریمی قدوسی تصریح کرد:براساس برآورد و اطلاعاتی که بدست آوردیم؛مقرر شده از اویل سال جاری پروژه هایی تخریب ایران یکی پس از دیگری اجرایی شود و آخرین پروژه هم همین نشست ورشو بود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه چه پروژه هایی قرار بود در ایران اتفاق بیفتد تاکید کرد: اعتصابات،جنگ داخلی،درگیری خیابانی،ترورها،کمبودها،تحریم ها و سقوط ارزش پول ملی از پروژه های آمریکا برای تخریب ایران بود اگر چه برخی از این نمونه ها را در کشورمشاهده کردیم.

نماینده مردم مشهد گفت:دشمن به صورت مداوم در فضای مجازی در حال القا کردن این موضوع بود که در ایران ناامنی وجود دارد و می خواستند با توهمات خود در منطقه ای از ایران مثل جنوب غرب یا نقطه ای دیگر از کشور منطقه حائلی ایجاد کنند؛ شبیه به آن کاری که در ادلب کردند و آن منطقه را از جمهوری اسلامی جداکنند و در آنجا منطقه پرواز ممنوعه درست کنند و به گونه ای می خواستند تکرار تجربیات شکست خورده خود را در نقشه برای کشورمان ایجاد کنند.

این نماینده مجلس دهم در بخش دیگری از صحبت های خود گریزی به موضوع لهستان کرد و گفت: اجلاس لهستان در چارچوب مبحثی بود که می گفتند ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید و این نشست قطعا خلق الساعه نبوده است اما به هر صورت ایران بازدارندگی خوبی در این رابطه نشان داد.

وی تاکید کرد: در راهپیمایی 22 بهمن مردم می توانند با حضور گسترده خود پاسخ یاوه گویی ها دشمنان کشور را بدهند و ثابت کنند که این نظام،انقلاب و سرزمین از آن ملت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet