هدر موبایل
1397/11/12 09:27:09
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی با اشاره به وضعیت قابل قبول بنادر چابهار، رجایی و بهشتی مطرح کرد؛

جذب سرمایه 8 هزار میلیاردی در حوزه بنادر طی هفت سال اخیر

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سازمان بنادر و دریانوردی طی سال های ۹۰ تا ۹۶، حدود ۸ هزار و ۹۸۷ میلیارد تومان اعتبار و سرمایه جذب کرده است.
جذب سرمایه 8 هزار میلیاردی در حوزه بنادر طی هفت سال اخیر رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سازمان بنادر و دریانوردی طی سال های 90 تا 96، حدود 8 هزار و 987 میلیارد تومان اعتبار و سرمایه جذب کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107240563665.jpg جذب,سرمایه,8,هزار,میلیاردی,در,حوزه,بنادر,طی,هفت,سال,اخیر Icana

محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی در جذب سرمایه های داخلی و خارجی و توسعه قابل قبول بنادر در چند سال اخیر، گفت: خوشبختانه سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به دستگاه های دیگر در جذب سرمایه های داخلی و خارجی عملکرد بهتری داشته است.

بازدید هیأت تحقیق و تفحص مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس از بنادر استان هرمزگان

رونق گرفتن صادرات و واردات تنها دغدغه حوزه بنادر

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز زیرساخت های بنادر در وضعیت خوبی قرار دارد و تنها دغدغه موجود در حوزه بنادر، رونق گرفتن صادرات و واردات است.

جذب سرمایه 8 هزار میلیاردی در حوزه بنادر طی هفت سال اخیر

بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 96، سازمن بنادر و دریانوردی طی سال های 90 تا 96، حدود 8 هزار و 987 میلیارد تومان اعتبار جذب کرده است

وی ادامه داد: بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 96، سازمان بنادر و دریانوردی طی سال های 90 تا 96، حدود 8 هزار و 987 میلیارد تومان اعتبار و سرمایه جذب کرده است.

تحقق 81 درصدی میزان سرمایه گذاری هدف گذاری شده توسط سازمان بنادر

رضایی کوچی تصریح کرد: این آمار نشان دهنده آن است که سازمان بنادر و دریانوردی طی هفت سال گذشته، 81 درصد از میزان سرمایه گذاری هدف گذاری شده را محقق کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: همچنین گزارش ها حاکی از این است که سازمان بنادر و دریانوردی در سال 1394 توانسته 147 درصد از اهداف خود را محقق کند که این نشان دهنده جهش چشمگیر در جذب سرمایه است.

وضعیت قابل قبول بنادر چابهار، رجایی و بهشتی؛ ضرورت تقویت بازوی صادرات و واردات

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی تمام بنادر کشور از جمله بنادر چابهار، رجایی و بهشتی در وضعیت قابل قبولی هستند و امروز باید برنامه ریزی دقیقی جهت تقویت بازوی صادرات و واردات بنادر کشور صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet