هدر اصلی
1397/11/12 11:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

عملکرد شورای شهر تهران ضعیف است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عملکرد ضعیف شورای شهر بر مردم تهران گفت: شورای شهر تهران در این دو سال هیچ حرکت مثبتی نکرده اند و تقریبا شهر تهران راکد است و کارهای عمرانی نیز صورت نمی گیرد.
عملکرد شورای شهر تهران ضعیف است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عملکرد ضعیف شورای شهر بر مردم تهران گفت: شورای شهر تهران در این دو سال هیچ حرکت مثبتی نکرده اند و تقریبا شهر تهران راکد است و کارهای عمرانی نیز صورت نمی گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107616719601.jpg عملکرد,شورای,شهر,تهران,ضعیف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،عبدالرضا عزیزی   گفت: شورای شهر تهران در این دو سال هیچ حرکت مثبتی نکرده اند و تقریبا شهر تهران راکد است و کارهای عمرانی نیز صورت نمی گیرد.

وی افزود: این شورا گه گاهی حرکت هایی می کنند که بیشتر شوک وارد کردن به مردم است و مردم نیز تحمل شوک بیشتر از این را ندارند.

عزیزی ادامه داد: اگر زوج و فرد اجرایی شود آیا به عدالت نزدیک می شویم؟ خیر! آن هایی که پولدار هستند خودروهای بیشتری می خرند و آلودگی نیز بیشتر می شود.

عبدالرضا عزیزی افزود: همین اعضای شورای شهر تاکنون فکر کرده اند آیا تهران گنجایش چه جمعیتی دارد و خودرو و موتور سیکلت ها با چه استانداردی باید در شهر تردد کنند؟ این ها هیچوقت برای دراز مدت برنامه ریزی و فکر نمی کنند و فقط برای مردم شوک ایجاد می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان ساخت: بنده به عنوان نماینده مجلس مخالف این شوک برای مردم هستم؛ می توان شهر را بهتر اداره کرد؛ ضمن اینکه این طرح باعث شوک روانی بیشتر نیز به مردم می شود.

عزیزی گفت: به عقیده بنده راه های دیگری وجود دارد که آلودگی زیست محیطی کنترل و پول بیشتری برای شهرداری بدست آورد و مردم نیز راضی باشند.

وی در پاسخ به این سوال که در خصوص راهکارها پرسید اظهار کرد: بروند آقای قالیباف را بیاورند و از ایشان مشورت بگیرند و ببینند چگونه شهر را اداره می کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet