ایام محرم 1398
1397/11/10 19:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

باید با مفسدین اقتصادی به طور قاطع برخورد شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه با بیان اینکه امروز چشممان را بروی واقعیت ها بسته ایم، تصریح کرد: اراده قوه قضائیه و ارگان‌های نظارتی، تعزیرات و سازمان بازرسی باید محکم تر باشد و با مفسدین برخورد کنند.
باید با مفسدین اقتصادی به طور قاطع برخورد شود نماینده مردم ساوه و زرندیه با بیان اینکه امروز چشممان را بروی واقعیت ها بسته ایم، تصریح کرد: اراده قوه قضائیه و ارگان‌های نظارتی، تعزیرات و سازمان بازرسی باید محکم تر باشد و با مفسدین برخورد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107546172822.jpg باید,با,مفسدین,اقتصادی,به,طور,قاطع,برخورد,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا منصوری با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار طبیعتاً باید صادرات را تسهیل می کرد، اظهار داشت: گوسفند از کشور فوج فوج در روز روشن و حتی از مرزهای اصلی کشور صادر می شود ولی پول آن به کشور باز نمی گردد.

وی افزود: در فضای کنونی که ارزش پولی تا یک چهارم تنزل داشته صادرات باید سود ده می بود؛ اما چرا نمی توانیم دست به صادرات بزنیم؟

منصوری گفت: بحث بانکی در این حوزه اساسی است؛ کشورهای همسایه در این شرایط بصورت ریالی از ما خرید می کنند.

دیروز برای رفتن روی مین و امروز برای مال نامشروع ازهم سبقت می گیریم

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: ما یک زمان برای رفتن در میدان مین از هم سبقت می‌گرفتیم؛ امروز اما برای بدست آوردن مال نامشروع از بکدیگر سبقت می‌گیریم و فکر می‌کنیم این‌ها زرنگی است.

منصوری گفت: کسی که زحمت می‌کشد و تلاش می‌کند [سرش بی کلاه می‌ماند] ولی کسی دیگر بدون تعرفه و خارج از گمرک پول خود را می گیرد؛ ما نباید چشممان را به روی این واقعیت‌ها ببندیم.

وی افزود: اراده قوه قضائیه و ارگان‌های نظارتی، تعزیرات و سازمان بازرسی باید محکم‌تر باشد و با مفسدین برخورد کنند.

منصوری گفت: ازطرفی باید بهره‌وری و کیفیت را بالاتر ببریم؛ صادرات در شرایط کنونی نباید مشکل باشد چراکه ارزش پول ما نسبت به دلار کاهش یافته است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet